любименькая• 21 ноября в 23:31

Це я щось круте зробила чи ви вмієте краще?

Короче, зробила інструкцію по створенню продукту. Сформувала все в ноушн в таблиці. Далі продумала і створила таку систему: кожен член команди отримає копію інструкції, по якій буде рухатися, вставляючи на кожному етапі документи з виконанням. І кожен виконаний етап відмічатиме як done. В мене ж буде загальна коротка таблиця, в яку атоматично мені відправлятиметься інфа про закінчення етапу у кожного і відразу показуватиметься прогрес-бар, як хто рухається.
Це круто чи таке собі?
Пишна молодиця• 21 ноября в 23:37
А я торт спекла. Це круто чи ні?
Фляшунька• 21 ноября в 23:37
Звучить цікаво. Треба і собі спробувати. Ви до цього раніше працювали з ноушен? Легко буде розібратись новачку?
Бубль Гум)• 21 ноября в 23:38
А про відвідини туалету склади таблицю ?
Щоб працівники і там відмічались done?
Бубль Гум)• 21 ноября в 23:38
Ответ дляПишна молодиця
А я торт спекла. Це круто чи ні?
В теперішніх реаліях - так.
сладкий_ноябрь• 21 ноября в 23:41
Якість виконання вас не цікавить?
ЛеньГуглить_правда• 21 ноября в 23:42
У нас так працює
Є внутрішня програма і в ній таски, коли одна команда відпрацювала внесок необхідні записи, прикріпила документи, таск попадає далі до наступної команди/виконувача
Якщо щось не доробили є можливість повернути таск з коментарями на попередній крок
І так видно на кому зависла задача, можна бачити процесс
автор любименькая • 21 ноября в 23:42
Ответ дляФляшунька
Майже ні, точно не на такому рівні, щоб зв´язувать таблиці. Розбиралась днів два, і ютюб дивилась, і чатgpt (але він тупив безбожно тут)
автор любименькая • 21 ноября в 23:43
Якість виконання я буду перевіряти після кожного завершеного етапу
автор любименькая • 21 ноября в 23:44
Ответ дляБубль Гум)
Щоб працівники і там відмічались done?
Це до чого?
автор любименькая • 21 ноября в 23:44
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У нас так працює
Прикольно. В якому сервісі так організували?
Все до блиску• 21 ноября в 23:49
Ответ дляПишна молодиця
А я торт спекла. Це круто чи ні?
Смотря какой торт
Шмоточницаца• 21 ноября в 23:52
А в чем суть темы? Ну, сделали, разобрались, ок, молодец. А при чем тут ’чи ви вмієте краще?’
автор любименькая • 21 ноября в 23:55
Ответ дляШмоточницаца
Бо може хтось зробив схожий процес краще і поділиться ідеями. Ну і взагалі зрозуміти, чи це круто, чи звичайна річ. Хочу якоїсь чесної критики
Шмоточницаца• 21 ноября в 23:58
Ответ длялюбименькая
Если вашу идею оценит руководство, то почему нет? Может не открытие, но если это улучшит процесс работы и упростит, то идея хорошая.
Не боюся осуду• 22 ноября в 00:05
Хйня бюрократическая
Пусть отчитыаються по завершеню всего процесса
УраганнаЯ• 22 ноября в 00:08
Інструкція однакова для всіх? Всі члени команди виконують роботу незалежно від інших? Якщо є залежності, то буде бардак, ніякої адекватної візібіліті
Не боюся осуду• 22 ноября в 00:09
Ответ дляШмоточницаца
Дофига лишних движений.
У нас все работали по должностным инструкциям и если кто то тупил неск раз - могли уволить.
Но у нас все умеые и организованные были.
Общий контроль и вечерний отчет в главофис
Дама-мадама• 22 ноября в 00:24
Ответ дляПишна молодиця
А я торт спекла. Це круто чи ні?
Покажіть?
автор любименькая • 22 ноября в 00:37
Ответ дляНе боюся осуду
Хйня бюрократическая
Видно, що ви ніколи не працювали в сучасних іт компаніях і на керівних посадах. Коли закінчення процесу, то вже пізно відчитуватись - відкочувати багато назад треба буде. А це втрачені час і гроші
автор любименькая • 22 ноября в 00:38
Ответ дляУраганнаЯ
Незалежно, всі однакову
Не боюся осуду• 22 ноября в 00:40
Ответ длялюбименькая
Я видела ТЗ с ретростайл гейм на обмен инфой межлу аутсорсерами и менеджерами
Там изначально не построены нормально алгоритмы. Но рни не хотят упростить им привычнее.
автор любименькая • 22 ноября в 00:40
Ответ дляНе боюся осуду
Дофига лишних движений.
Це точно не про якісно налаштовані процеси)
Не боюся осуду• 22 ноября в 00:42
Ответ длялюбименькая
Нет, У нас четко все было построено.
Фин организация...думаю бывшие военные выстраивали схему работы.
автор любименькая • 22 ноября в 00:42
Ответ дляНе боюся осуду
Найчастіша проблема - це якраз запровадження нового, бо стара команда хоче завжди працювати по-звичному
Сметчица• 22 ноября в 06:56
Ответ длялюбименькая
Я и моя молодая команда что то делаем