Ошеламиссимо• 31 октября в 13:57

Первый раз высылаю значения счетчиков. Помогите, что куда писать

ЛісАпетная• 31 октября в 13:58
Я в чат боты, вайбер, телеграмм, уже года 3 как)
Ms. Любмая жена• 31 октября в 13:58
а до этого вы их письмом слали????
Хвігура мічти• 31 октября в 13:59
Кнопочка ’надати показники’
Холодна вода 712,1
Гаряча вода 2,4

Або можна без десятих
Поліцейський патруль• 31 октября в 13:59
на сайте Киевводоканал.
https://kvkmeters.ssmt.com.ua/main/find-factors
Пишу каліграфічно• 31 октября в 14:05
1 Если платите в Приватбанке - вода там проставляется, НО
2 водоканал - показания холодной и горячей воды (они сток воды вычисляют потому кубы горячей тоже фиксируют)
3 ясно - электричество показания тоже надо внести
4 Горячая вода (Еврореконструкция или др что у ВАс) тоже показания горячей воды
5 показания счетчиков тепла - если таковые есть..
Мне без сахара• 31 октября в 14:14
Ви не вмієте зчитувати показники лічильника? В цьому питання? Тут нічого страшного нема.
Вам треба вказати цілу частину (чорні циферки), дробові (червоні) можна не вказувати або округлити в більшу сторону.
Синій лічильник - це холодна вода, на ньому зараз 712м³ (з маленьким хвостиком, можна не вказувати). В полі ’Поточні’ пишете 712.
Аналогічно з гарячою водою (червоний лічильник). Поточні показники - 2м³ (по факту 2.4, можна вказати і 3 по бажанню).
автор Ошеламиссимо • 31 октября в 14:54
Ответ дляХвігура мічти
Кнопочка ’надати показники’
Холодна вода 712,1
Гаряча вода 2,4

Або можна без десятих
А Киевтеплрэнерго что хочет?
Гуляю босоніж• 31 октября в 14:59
Ответ дляОшеламиссимо
А Киевтеплрэнерго что хочет?
Київтеплоенерго хоче показники лічильників гарячої води, бо за підігрів води ви їм платите
автор Ошеламиссимо • 31 октября в 16:03
Ответ дляГуляю босоніж
И что туда ставить? Тоже 2.4?
Гуляю босоніж• 31 октября в 16:21
Ответ дляОшеламиссимо
И что туда ставить? Тоже 2.4?
Ні, 2, те що після коми не потрібно. Але якщо подали у Київводоканал 2,4, то і Теплоенерго теж вже подавайте 2,4, щоб були однакові цифри
автор Ошеламиссимо • 31 октября в 20:58
Дякую всім!