БезникаяЯ• Изменено 22 ноября в 09:13
Свічки гормональні овестин- страшно, стільки медпоказів
Сухість в піхві
60+
Є варикоз
Призначив лікар
Там в анотації куча протипоказів, що можуть і тромби бути
Може купити якесь зволоження? Свічки які не будуть такі агресивні, але все рівно покращать картину
60+
Є варикоз
Призначив лікар
тяжкаялюдина• 22 ноября в 09:14
Ну якби до лікаря треба йти.
Взагалі за останніми дослідженнями багато позитиву по подібним препаратам і багато побочок знято
БезникаяЯ
• 22 ноября в 09:14
Ответ длятяжкаялюдина
Ну якби до лікаря треба йти.
Я у була в гінекологів
Один призначив овестин
Інший нічого не призначив
Один призначив овестин
Інший нічого не призначив
Крайня невістка• 22 ноября в 09:17
Водичкою обприскуйте, в неї немає протипоказів. Ну серйозно, як можна задавати такі питання на форумі в 60 років? Вам свічки лікар призначив? Чому не виконуєте призначення? Не довіряєте лікарю?
Оябунчик• 22 ноября в 10:09
Мені теж призначили. Ніяких обстежень не призначили. Сказали, там мала доза гормонів. Сказали ставить 10 днів, потім раз на тиждень. Не знаю, може до іншого лікаря піти...
БезникаяЯ
• 22 ноября в 10:11
Ответ дляОябунчик
Мені сказав 1 раз на тиждень
Оябунчик• 22 ноября в 10:14
Ответ дляБезникаяЯ
Мені сказав 1 раз на тиждень
Мені подобаються свічки ревітакса, там гілоуріонова кислота
ОбережнаЯ• 22 ноября в 11:19
Ответ дляОябунчик
Так там дійсно мала доза,я просто ще й на фемостоні. Цей крем призначають навіть дітям.
Оябунчик• 22 ноября в 12:13
Ответ дляОбережнаЯ
Ще кажуть лікарі, що діє тільки місцево, в кров майже не всмоктується.