тянитолкайка• 22 ноября в 11:53
Как быстро начали спать с мужем без презерватива?
Свисток ля-минор• 22 ноября в 12:55
Ответ дляИнста_Богиня
Интересно какой заначки хватит на 23 года
Может у автора красный алмаз в банковском сейфе лежит))
Залізна тьотя• 22 ноября в 12:55
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Навіщо мужику вазектомія? Автор тільки-но почала подружнє життя, вам не спадало на думку, що в наступні років 10 у них в планах може бути народження дити і навіть не одної? Або взагалі життя так складеться, що чоловік автора потім з іншою одружиться і вони захотять народити дитину?
П. С. Впевнена на 100% що ваш чоловік вазектомію не зробив або взагалі немає того чоловіка.
Вы думайте про своего чоловика. Что он сделал, не сделал, хорошо ли вас ахает, нормально ли у него стоит, нравятся ли ему презервативы, быстро ли кончает, нет ли у него простатита и т.п. А другие люди, пол которых вам даже не известен, без вас разберутся.
Скорая помощь• 22 ноября в 13:45
Ответ дляИнста_Богиня
Чому на 23, на час декрету, а далі працювати)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 22 ноября в 23:44
Ответ дляЗалізна тьотя
Ого, бачу ця тема вас тригеріть добряче. Тримайтесь ✊
Залізна тьотя• 23 ноября в 08:50
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Жиночко, никого ничего не триггерит, кроме вас