Я пані прохана...• 22 ноября 2025
Кривий Ріг, люди перекрили дороги...
Люди перед мерією перекрили дороги в зв´язку з несправедливими графіками відключень електроенергії.
Хочу наколоти губи• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А вони куди помандрували??? Чи ви не читаєте що написано???
То що вони не дорогах роблять? Стійте собі зі своїми вимогами? Перешкоджаєте руху - транзитом в кутузку. Хто хоч раз на такий ідіотизм потрапив тут підтримкою ідіотів не займається, вибачте.
Хочу наколоти губи• 22 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ви як раз мабуть і є той сусід, *у якого більше*
Ні, у мене як у всіх, а буває і менше, як карта ляже. Але я по дорогах не бігаю і людям не створюю до їх проблем ще додаткових, маю совість.
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А що, повинні сидіти тільки без світла, одні й ті самі області?
у меня всю неделю, практически света на было по 18 часов в сутки, Киев, це пздц
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Поясніть мені таке. Ну відключають бо лагодять. ок. Чому тоді на ніч не вимикати усіх побутових? Навіщо графіки вночі, і більш того графіки такі самі як і вдень, але ж вночі споживання менше.. Я взагалі не розумію логіки тих нічних відключнеь...
Не хотят продавать по ночному тарифу, все просто.
Там цена совсем другая. Народ электромобили заряжает, накопители.
А эти пидары отключают, бо невыгодно
Свезло так свезло• 22 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
Від того, що інші будуть без світла теж
В них його більше не буде, буде ще менше
А, может, справедливее тогда? Сегодня одни, завтра другие. А не южные части, Киев и рядом по 10 часов. А запад не отключают.
Трахтибидох• 22 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Справедливості на світі немає і не шукайте.
Сплюшка• 22 ноября 2025
Ответ дляразмахер
Скільки годин на добу Ваша черга без світла сьогодні?
У меня сегодня, допустим, 8 часов без света, а до этого дни были 18-16-14,5 часов без света.
Киев. Поэтому не понимаю кому и чему вы завидуете)
Трахтибидох• 22 ноября 2025
Ответ дляУхахайкина
Мой муж электрик. Обьяснил кое что. Так вот; Электричество нельзя накопить, сложить в ящики, оно идет не прерывным потоком. Когда у нас его отключают, оно тупо уходит за границу, в Европу, потому .что мы им должны((( А когда нам его включают на 3-4 часа , мы все как ненормальные начинаем все заряжать, стирать, гладить, греть бойлера и т.д. Все приборы набирают, например холодильник, он набирает и идет перерасход. Нет ни какой экономии, все работает в усиленном режиме. И платим мы больше за свет, когда его отключают, нежели когда он есть постоянно. Ну разве не стоит задуматься, не специально ли это делается? А так же задумайтесь какая продаваемость топлива сейчас? Колосальная! Каждый предприниматель покупает хоть и не много но массово! А вишенка на торте-это недостоверные графики отключений, что бы окончательно ввести народ в ступор, невозможно не планы построить ничего сделать, и в лифты садится стремно. Хаос. Чтоб народ думал только о том как все успеть, и что жрать, и как это приготовить и как постирать и голову вымыть и т.д. Чтоб мысли не какие больше в голову не лезли. И предупреждали о том, что будут опять отключения еще за долго до того, как ЯКО БЫ, все побили. Люди! проснитесь! Сколько нас еще будут сливать в унитаз, как пелось у Кузьмы.
Ви ’ проснулись’ ? Які ваші дії, щоб вас не змили в унітаз?
...аяприкольная• 22 ноября 2025
Ответ дляКуплю орехи
Боже є надія що очі і вуха ще комусь не зассяли.
Я уверена что здравомыслящих намного больше.Просто агрессивное меньшинство громче слышно.
Мочалкин блюз• 22 ноября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви в якому місті?
Радійте тихенько, бо сусіди не сплять))
У нас одна влаштувала істерику в місцевій групі, що її виникають, а сусідні декілька разів не вимикали. Це ж скільки треба стирчати в тому вікні, щоб помітити))
Радійте тихенько, бо сусіди не сплять))
А що стирчати? у нас в позаминулому році будинок на електриці - 10 під´їздів. Після обстрілів в 3 під´їздах - 11 годин не було світла підряд (а це ще води холодної та опалення), а в інших -3. Ввечері з 16 години все видно. І так -цілий тиждень. Так телефонувала - переключили всіх порівну. То як взвили ті, що 3 години не мали , а стало 6 годин. НІХТО з 1000 квартир не запропонував їсти зварити-підігріти. Екофлоу тоді ще не було. І на генератор на будинок скинулися - є вода і опалення тепер. Лише ліфти не тяне.
Сонечко• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Та ладно...не придумуйте. Всі хто сидить без світла повинні радіти, що в інших світло є, що вони живуть, користуються всима благами. А ми потерпимо, без світла, без води, без гарячої їжі, місяцями. Теж мені попридумували возмущаця.
Никто не должен радоваться. А что легче намного станет, если и в соседнем доме свет потухнет?
Аноним_Русалка• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Рівномірно розподіляти електроенергію між областями, ми ж в єдиній енергосистемі. Нехай люди, які сидять по 15 і більше годин без світла також мають нагоду помитися під гарячим душем, приготувати їжу, побути в кінці кінців людиною, а не кротом.
Це неможливо. На жаль...
Енергосистема одна , а лінії - ні.
Аноним НаВсеГда• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Притрушенные люди. Перекрывать дороги… В чем другие люди-то виноваты. Пусть под городскую администрацию идут и никого из здания не выпускают, либо под дома своего мэра, депутатов. А то графики им несправедливые, а недовольство свое вымещают на таких же простых людей, которые помимо того, что так же сидят без света, так еще и ехать по своим делам не могут из-за неадекватов перекрывших дороги 🤦🏻♀️
Неадекваты едут по своим делам :(
Аноним НаВсеГда• 22 ноября 2025
Ответ дляМаю рацію
Згодна, розсмішили. Якщо що я енергетик. І ми, звичайні рядові співробітники, в навіть начальство, частіше за все не знають навіть про масштаби пошкоджень і куди прилітає, а прилітає у нас часто, бо прикордоння. А тут диви який балакучий кол центр
Интересно что скажет энергетик в чем смысл оключений ?
Когда электричество появляется я начинаю его потреблять в 2 больше чем обычно!
Цветочница• 22 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
Так розмова ж не про межі міста.
А про умовно захід і схід України.
Відповідь ваша ніпрощо
А про умовно захід і схід України.
Відповідь ваша ніпрощо
Тема була про конкретне місто. Якшо питання між регіонами, то я писала - треба стояти на порозі Укренерго.
Трахтибидох• 22 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Моя відповідь була до коментаря про невиключення світла у Львові.
Трахтибидох• 22 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Його видалили
Безсовісна кума• 22 ноября 2025
Ответ дляКто крайний?
А ведь в Кривом рогу в 2019 была беспрецедентная поддержка нынешнего президента и его партии. Ну хоть поржем, да, автор?
Задолбали, он конечно козел, но как же задрали шоколадные, не он разбомбил енергетику.
к.Буланова• 22 ноября 2025
Ответ дляразмахер
Тому що є ще проблеми з магістральними підстанціями, котрі могли колись необхідний обсяг передати - а зараз не можуть; а також в тому- що наша енергосистема не планувалася так- щоб гнати з якогось одного направлення електрику. Ви подивиться як розташована генерація- атомка, ТЕС, ГЕС. Ось це зараз теж все порушено.
Скажіть будь ласка, а непідконтрольні території типу горлівки, макіївки і досі сидять на українській мережі і нічого не платять, як це було у 2014 ?
к.Буланова• 22 ноября 2025
Ответ дляУхахайкина
Ваш чоловік точно не електрик. Із того що ви написали єдина правда лише те, що електроенергію не можна накопичувати. Все решта маячня.
Мотористка• 22 ноября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
все фабрики рошена и склады развиваются и все отлично
Маня, смийся
Одна_на_всей_планете• 22 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Молчалка• 22 ноября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А НА РОШЕНЕ ВСЕ ПРЕКРАСНО
а могло так бути і в країн цей весь час., але ж було так скучно жити,правда ж?
Вітаміни косметика• 22 ноября 2025
я з КР графік 2.2 вимикають нам завжди по 17-13 годин. Графік 2.2 також у знайомої - вимикають їй ніколи! у куми теж 2.2 теж завжди в шоколаді. А ми як прокажоні. На мітинг не ходила - воно вроді за людей радий - але ти сидиш у жопі і у вікно дивишся як хтось завжди зі світлом
Вітаміни косметика• 22 ноября 2025
Ответ дляУхахайкина
я гадаю вам він поясним скільки атомка світла виробля? - на людей вистачить з ліхвою- але кому ті люди треба....отож то і воно що людей наобують.... економії нуль.
Шаманю второпях• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Тільки коли прильоти в були в Київські обл. ЗУ не відключали, а коли прильоту стався там то Київ і обл. тільки посилили відключення.
не надривайтеся , всі претензіі до президента , всі дуже хочуть продовження війни , тому сидіть пожиттєво без світла
Анонимушка• 22 ноября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Майдан був ініційований в більшості з заходу.
А оці події ким були ініційовані?
Анонимушка• 22 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Про яку справедливість ви пишете ?
Одні з окопів 4 рік не вилазять , а іншим Буковелі , ресторани .
Одні в полоні , інші на Мальдівах .
Пс на ЗУ виключають .
Одні в полоні , інші на Мальдівах .
Пс на ЗУ виключають .