Я пані прохана...• 22 ноября 2025
Кривий Ріг, люди перекрили дороги...
Люди перед мерією перекрили дороги в зв´язку з несправедливими графіками відключень електроенергії.
Бочка порохУ• 22 ноября 2025
В некоторых регионах Украины отменили графики отключений света
В частности, на Ивано-Франковщине и Львовщине. Там проще ситуация с передачей электроэнергии по сетям.
UPD: графики удалось отменить во многих западных областях.
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2025
Притрушенные люди. Перекрывать дороги… В чем другие люди-то виноваты. Пусть под городскую администрацию идут и никого из здания не выпускают, либо под дома своего мэра, депутатов. А то графики им несправедливые, а недовольство свое вымещают на таких же простых людей, которые помимо того, что так же сидят без света, так еще и ехать по своим делам не могут из-за неадекватов перекрывших дороги 🤦🏻♀️
Маю рацію• 22 ноября 2025
Ответ дляк.Буланова
Диспетчер дтек ніяк не може знати що і куди продається, бо розподілом електроенергії в Україні займається укренерго. Вас погано підготували до теми.
Згодна, розсмішили. Якщо що я енергетик. І ми, звичайні рядові співробітники, в навіть начальство, частіше за все не знають навіть про масштаби пошкоджень і куди прилітає, а прилітає у нас часто, бо прикордоння. А тут диви який балакучий кол центр
Божий одуванчик• 22 ноября 2025
Ответ дляБочка порохУ
...и поэтому добавим отключения в Киеве
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляк.Буланова
Кто крайний?• 22 ноября 2025
Ответ дляmari262
Вы точно это знаете?Если нет,то сидите и н...
Правда глаза колет? Вам выше картинку с регионами кидали.
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А ви не прочитали куди люди вийшли??? Чи ви тільки прочитали, що дороги перекрили?
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляМаю рацію
питання задавайте операторам, які розповідають.
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
...и поэтому добавим отключения в Киеве
І в Київській обл. також срака з відключеннями.
Мама Карло• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
+ тоже этого никогда не понимала, причём тут дороги
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Какого они дороги перекрывают? Людям ехать надо, а не на них смотреть
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А людям світло потрібне, вони й вийшли під мерію. Керівництво людей не чує, тому такі й наслідки. Що вас так дивує?
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
И они думают, что люди, которые не могут проехать по своим делам смогут обеспечить свет тем неадекватам, которые их не пропускают?🤦🏻♀️
Меня удивляют неадекваты, которые вымещают свою злобу на таких же простых людей, от которых ничего не зависит. Я за то, чтоб их силой разогнали с дорог , не пойму, почему так не сделают
размахер• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Тільки коли прильоти в були в Київські обл. ЗУ не відключали, а коли прильоту стався там то Київ і обл. тільки посилили відключення.
Укренерго счас гонит с ЕС электрику на всю тех возможность (покупает, 2300 МВт). Вот потому ЗУ нужно немного беречь.
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви дуже агресивна.
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляразмахер
100 відсотків.
размахер• 22 ноября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Поясніть мені таке. Ну відключають бо лагодять. ок. Чому тоді на ніч не вимикати усіх побутових? Навіщо графіки вночі, і більш того графіки такі самі як і вдень, але ж вночі споживання менше.. Я взагалі не розумію логіки тих нічних відключнеь...
Атомка скоро выйдет на номинал, станут меньше выключать до новых прилётов или аварий.
Кіна не буде• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А якого х-- вони ідуть під мерію?
Іспанський сором.
Відновленням пошкоджень займається ДТЕК або Укренерго, а захистом об´єктів військова адміністрація.
А мудрий нарід іде під мерію, перекриває таким же громадянам дороги, творить іншу діч
Тільки не туди, куди треба
Іспанський сором.
Тільки не туди, куди треба
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви дуже агресивна.
Да, такие притрушенные вызывают у меня сильную агрессию. Я лет 8 назад попала на перекрытую дорогу, переехать этих неадекватов готова была. Свои вопросы хотят решать за счет обычных людей
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А вас не бентежить, що наше недокерівництво решает свои вопроси теж за счет обичних людей? Навіть не за рахунок людей а за рахунок життя цих людей.
размахер• 22 ноября 2025
Ответ дляФорточка
ніхто не повинен сидіти без світла. впевнена,що не в обстрілах справа, а в тому,що її продають,а нас дресирують.
Я энергетик, работаю и на аварийно- восстановительных работах на подстанциях. Многое писал тут по энергетике, повторю- есть технические перетоки, так как мы в единой энерго системе ЕС. Сейчас мы в основном покупаем с ЕС (то-есть как таковой продажи - чтоб население Украины сидело из-за этого без света- нет). Есть спец сайт ENTSO-E, это автоматическая система, показывает весь трафик (ее не обманешь). Там вся информация.
Кіна не буде• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Мене бентежить кількість неадекватів навколо мене.
Не думала, що навколо стільки твердолобих
Пишу вірші, дорого• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Так может и людям в ответ свои проблемы нужно решать за счет руководства, а не простых людей, не?
Море_море_я_скучаю• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Графіка зараз дійсно несправедливі. Хтось сидить по 15-16 годин без світла, а хтось сидить по 6-7 годин, а хтось взагалі зі світлом.
Во львове отменили отключения, а мы сидим по 14 часов в сутки без света. Такая странная справедливость...и совсем ’єдина країна’
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляразмахер
Якщо ми в єдиній енернгосистемі, то чому одні області сидять в темноті, а інші майже не відчувають на собі цього? Чому Київ і область з такими жорсткими графіками, а в інших областях все відмінили?
Аноним_Русалка• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А по-вашому, нехай одні й ті самі сидять місяцями без світла по 15 годин. Тю, странні люди, сидять без світла щей возмущаються...
Ваша пропозиція?
Я пані прохана...
• 22 ноября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ваша пропозиція?
Рівномірно розподіляти електроенергію між областями, ми ж в єдиній енергосистемі. Нехай люди, які сидять по 15 і більше годин без світла також мають нагоду помитися під гарячим душем, приготувати їжу, побути в кінці кінців людиною, а не кротом.
размахер• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Тому що є ще проблеми з магістральними підстанціями, котрі могли колись необхідний обсяг передати - а зараз не можуть; а також в тому- що наша енергосистема не планувалася так- щоб гнати з якогось одного направлення електрику. Ви подивиться як розташована генерація- атомка, ТЕС, ГЕС. Ось це зараз теж все порушено.
Принцепесочка• 22 ноября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви не розумієте, що де побита електрика там і графіки жорсткіші? Чи вам радісніше, шоб всім вирубили, якщо у вас світла мнема?
размахер• 22 ноября 2025
Ось в нас прифронтове місто, ще побитий розподіл. Тож є області- де ну не пощастило з цим... І ось спробуй щось людям пояснити, така агресія, лайка тощо.