Чекаю завтра• Изменено 23 ноября 2025

Як допомогти людині з дивною поведінкою?

Є сусідка з проявами нетипової поведінки - якось лежала гола у себе на поверсі біля ліфта, дзвонить сусідам в двері, коли відчиняють, розвертається і уходить, в ліфті запитує, яку кнопку натиснути, щоб він їй фрукти видав.
Сьогодні стояла босоніж під дощем, казала, що чекає зайчика. Ледь вмовили ´, повернутись додому
Хочеться допомогти, страшно, що вона може собі зробити.
Дзвонили в швидку, сказали, не їхній пацієнт, дали номер психіатричної служби, там теж відповіли, що якщо не агресивна і не становить небезпеки для інших, це не їхній профіль.
За словами конс´єржки рідних в місті вона немає.
Може, хтось знає, чи можна кудись звернутися?
Млинці зі смайликом• 23 ноября 2025
Попробуйте какие-то социальные службы. Бедная женщина(
Сусановна• 23 ноября 2025
В том-то и беда, что никуда. Человеку, вероятно, требуется медикаментозное лечение, но всем нас...ть. Даже, если причинит вред себе или окружающим.
Сусановна• 23 ноября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Родные, по ходу, есть, за что-то же она живёт, платит за квартиру.
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Опять вкид. Оставьте в покое человека. Каждый живет как хочет. Или вы зовете тоталитарное общество, чтоб принудительно всех странных забирали в дурку?
Единая страна!• 23 ноября 2025
Їй треба медикаментозне лікування, яке назначає лікар психіатр.
Кумедний ґудзик• 23 ноября 2025
Ніяк не допоможете.
У нас ходить по району одна дивна, недієздатна (опікун - її батько, після смерті матері).
Матір вона ще слухала, приймала ліки, які призначив психіатр. Тоді працювала.
А зараз ліки не приймає, і за новими законами без її згоди до лікаря її не можна відвезти. Батька не слухає. Все.
У поліції кажуть, що поки вона не зробить шкоди, нічого вдіяти не можна.
А вона кричить на дітей, руками махає, може каменем кинути. Всі рекомендації - знімати відео і зберігати. А вона, коли телефон дістають, просто розвертається і йде собі.
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
А вам яке треба?
Единая страна!• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
А вам яке треба?
Я вас образила чимось?
автор Чекаю завтра • 23 ноября 2025
Ответ дляСусановна
Те, що кажуть, наскільки це правда не знаю: чоловік пропав, дітей забрали батьки чоловіка, її мама за кордоном.

Теж думаю, що треба шукати рідних. Думаю, сходити завтра в ЖЕК, може, вони знають, на кого оформлена квартира, мають якийсь телефон власника. Навряд, якісь служби будуть цим займатись :(
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Я вас образила чимось?
Автор тролль, неужели неясно?
Единая страна!• 23 ноября 2025
Взагалі це може бути і не психічне зазворювання, так може проявляти себе пухлина мозку. Нажаль, бачила таке у близької людини.
Единая страна!• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Автор тролль, неужели неясно?
Ні, не зрозуміла, бо це для мене важка тема.
автор Чекаю завтра • 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Я просто запитую, чи є якісь служби, куди можна звернутись. Ненормально, коли людина босоніж в +5 на вулиці, і усім байдуже= ´´оставілі в пакоє´´
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра

Вот. С этого и надо было начинать. Вам нужна ее квартира
автор Чекаю завтра • 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Боже, яке кон...
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Служба одна - скорая помощь. Приезжает бригада, оценивает ее состояние. Если не приезжает, значит не требуется.
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Боже, яке кон...
Ну вот вы и признались)
Стешк@• 23 ноября 2025
Ответ дляСусановна
Всем - это кого вы имеете ввиду - государство или людей?

Государство провело реформу, с целью, которая неведома обычным людям.

Ну а люди разобщены и это остается проблемой семьи или соседей.

Ну и будем честны, вы (мы) часто вмешиваемся помогать проблемным людям, особенно психического характера, если никто не просит, и если нам это лично не досаждает?

Ясно одно, что способствовать тому, чтобы общество было здоровым, разумным, никто целью не имеет.

Мысли о нашем будущем не радужны.
Захекалася читать• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Боже, яке кон...
Вызовите скорую, скажите, галлюцинирует, доктор на месте разберется. Больше вы ничего не сделаете. Но у вас смелости не хватит.
IQ 80• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Ще алкоголіки і наркомани. І вони не один день йшли до такого стану (і ваша жінка також), і по дорозі окрім свого знищили життя своїх батьків, дружин, дітей. Або не чіпайте їх, або забирайте до себе додому
Диви яка я пава!• 23 ноября 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ніяк не допоможете.
Якщо мати махає руками до дітей, то це справи ювенальної поліції і служби у справах дітей.
Проаналізувати може школа але школі зайва парочка про благополучно родину не цікава.
Вот Она Я• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Автор тролль, неужели неясно?
Ні, неясно. У нас на мікрорайоні є дві жінки такого типу. Одна більш спокійна, просто ходить і щось постійно собі каже. Друга - більш агресивна, інколи кричить, один раз пробувала на перехожу напасти (огрібла у відповідь, більше начебто не нападає), з банкоматами капець що витворяє - стучить по всім кнопками водночас, оре. І так, з цими жінками нічого не можна зробити - опікунів немає, самі вони не звертаються до лікарів.
Тишком_нишком• 23 ноября 2025
Ответ дляСтешк@

Мысли о нашем будущем не радужны.
Вы похоже фашистка, поддерживающая Гитлера? У него там как раз об этом и говорится, типа для очищения арийской расы.
Диви яка я пава!• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра

Вам не дадуть інфу в Жеці про власника чужого житла ...
Диви яка я пава!• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Автор тролль, неужели неясно?
Троль
Млинці зі смайликом• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Автор тролль, неужели неясно?
Сомневаюсь. У нас была такая женщина в подъезде. Чудила сильно, мать её боялась и выгнала. Она жила на вокзале или у нас на лестничной клетке. По слухам шизофрения.
В итоге встретила её через 2 года - нормальный человек. Не знаю как, но ей стало легче.
Диви яка я пава!• 23 ноября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Тю, в мене сусідка босоніж бігала в парку, Ст?бувший в клумбу з 2го поверху. Біла гарячка.
IQ 80• 23 ноября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
У мене був діалог із такою сміливою. Наркомана у відключці хотіла ’спасати’. Я їй кажу ’Не чіпайте його’, вона мені так агресивно ’Людині погано!’. Я вже приготувалась швидку та поліцію викликати коли він її поріже, але обішлося
Стешк@• 23 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Ото выводы у вас…

Если собственник квартиры не сама женщина, а кто-то более дееспособный, то он тот, к кому можно обратиться с проблемой. Не знаю, возможно ли по закону обязать его. Вряд ли.
Если женщина ему не дорога, то просто будет ждать, когда всё разрешится само собой, увы…
Кумедний ґудзик• 23 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Кричить і махає руками вона на чужих дітей.
Своїх вона не має.