Этожзвяздаяегообожаю• 23 ноября в 15:29
Чому весь час на прижимали?
Вся історія України страшна починаючи зі скіфів. Так розумію раша не давала нормально жити. Але ж у нас постійно всередині були міжусобиці і корупція в Гетьманства війську.
Наведіть мені приклади такого хаосу в історії країни в Європі? Польща, Чехія і інші. Там весь час було нормально поки союз не вліз. І після союза вони піднялися а ми ні.
Братья Капли• 23 ноября в 15:30
Географическое положение (я сейчас не про рф) другой истории нам и не даст без толкового руководства, а не коррупционеров
Бибер-анонимер• 23 ноября в 15:32
Перечитывала Паустовского Фиолетовый луч. 100 лет прошло ничего не поменялось
Біток чи ефір?• 23 ноября в 15:32
А у нас же с 91 года только Зеленский виноват в коррупции, вы шо не знали?
Да и вобще во свех грехах попередников
Даха-сваха• 23 ноября в 15:32
Ответ дляБіток чи ефір?
Да и вобще во свех грехах попередников
А він взагалі невинний?
Пишна молодиця• 23 ноября в 15:33
Як же ви задовбали зі своїми вкидами. Ну трудяться ж не покладаючи рук.
Біток чи ефір?• 23 ноября в 15:33
Ответ дляДаха-сваха
А він взагалі невинний?
В чому саме він винен?
Пишна молодиця• 23 ноября в 15:34
Ответ дляБіток чи ефір?
В чому саме він винен?
Бо ботні болотяній таке завдання дали.
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 15:35
Ответ дляБибер-анонимер
От і я про це. І думаю ще 100 пройде і нічого не зміниться. І через те що в нас постійно треш і виживання то немає і розвитку. Ми відкинуті на 50 років від розвинутих країн. Третій світ
Трохи злякана• 23 ноября в 15:36
Ответ дляБратья Капли
Жесть, уже божьяросанутые набежали. Хорошо работают
В каждой теме).
Усиленный десант)
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 15:36
Ответ дляБіток чи ефір?
Да и вобще во свех грехах попередников
Я взагалі кажу про історію починаючи зі скіфів, ото напевно вони тільки нормально пожили
Даха-сваха• 23 ноября в 15:37
Ответ дляБіток чи ефір?
В чому саме він винен?
Якщо вам потрібно ще це і пояснювати, то думаю не потрібно воно вам. Якщо все так, то воюємо далі, пиляємо бабло на енергетиці, відновленні і озброєнні. Якщо ви не бачити , те що прям вже до дзьоба принесли, єдине що хочу побажати, не дивіться марафон і більше хрестиком вишивайте сонцелікого Зе
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 15:38
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну, наприклад Великобританія з Ірландією
Великобританія завжди в дамках була через колонізації. Вони качали з інших країн. В Ірландії ж був голод і купа проблем, там розквіт почався в з 90 х років перший раз за всю історію
Каркуша Клара• 23 ноября в 15:41
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У Украины хорошее местоположение. При грамотном руководстве страна бы процветала
Залізний кіготь• 23 ноября в 15:42
Тю. Історію Германії почитайте. Там такий ’фестиваль’ був, що куди нам братись.
Але. Орда монгольська європу не захоплювала, це ми цю азійську пошесть виригували довго.
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 15:48
Ответ дляКаркуша Клара
То значить проблема в людях , ми такі люди що корупція у нас страшна по 500 років. Народ лохи і все. Це буде безкінечно.
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 15:50
Ответ дляЗалізний кіготь
Там фестиваль був при Гітлера. До цього все там нормально. І розвиток був.
Навіть в музеї бачила у нас оте все оснащення солдат гітлерівських. Все якісне, каски ,все. В радянських жахлива була неякісна форма і каски.
Залізний кіготь• 23 ноября в 15:57
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Німеччина приблизно в тих кордонах, що ми знаємо утворилась в 1871 році. Подивіться вікіпедію, там цікаво. Першу світову почав не гітлер, якшошо.
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 16:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Подивилася. В цих роках не те що утворилась . Їх університети вже були кращими в Європі. Розквіт музики. Трохи пізніше з´явилася медична система із внесками яку ми знаємо зараз. В Україні такої системи досі немає!
Белочкой зови• 23 ноября в 16:06
Автор, вы вообще учили историю с географией? По Англии бегали викинги и норманы, центр Европы был вообще скопищеиюм мелких княжеств и постоянных войн, в Испании 800 лет были мавры, индейцев почти всех перебили и сейчас везде нормально и только у нас хаос... Воровать надо меньше, вот и все и хоть как-то думать о людях, а не только о своем банковском счете, продались наши политики, вот и все. А мы выгребаем
Залізний кіготь• 23 ноября в 16:13
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Європі не доводилось відхекувати наслідки монгольської навали. Ви намагаєтесь розглядати державотворення як процесс останніх 100 років. Україна остаточно вийшла з-під впливу орди і її наступників, росімперії і ссср всього лиш в 91 році. Харош вже репетувати яке вам все не таке.
Для загального розвитку спитайте в гугла про корупційні скандали в Германії при гітлері. Взагалі, почитайте хоч щось, крім вайбера, перш ніж лізти в глобальні теми.
Этожзвяздаяегообожаю
• 23 ноября в 16:13
Ответ дляБелочкой зови
Так і люди прості теж , як тільки долізе на якийсь пост, все , гроші лопатою греба, після мене хоч потоп
Ноунэйм• 23 ноября в 17:46
всі європейські країни весь час воювали між собою, починаючи з римської імперії. і безжально.
просто вони тепер вилюдніли, ціна людського життя сильно виросла.
а рашисти як були дикунами, так і залишились.
НетЕщеНаверное• 23 ноября в 21:15
Ми ще не дійшли до усвідомлення і прийняття фрази: хочеш миру - готуйся до війни.
Наша наївність та інфантилізм мають страшні наслідки для нас, їх і розгрібаємо.
Завжди перекладали відповідальність на когось, аби не брати її на себе - не будемо нікого ображати, віддамо зброю, віддамо ресурси, назвемо братами як не одних так інших, краще не навчатимесомя, а щось вкрадемо - і будемо для всіх хорошими, нас не чіпатимуть.
А воно так не працює на світовій арені. Особливо маючи шизиків біля майже всіх кордонів.