Цікавий писочок• 23 ноября в 17:24
А у вас свет сегодня выключали?
Редисочка• 23 ноября в 17:37
Ответ дляНе пью, не курю
та да( Полтава...по моему, только у нас так яростно отключат сейчас, у всех уже послабления конкретные, а мы как всегда в жопе полной
Ми в місті де є атомна станція і сидимо без світла по 16-18 годин,так що не тільки у вас)
Лялькодзьоб• 23 ноября в 17:37
Ответ дляЦікавий писочок
Та чего вы, у меня тоже просто, почему то думала что и у всех поблажки сегодня.
Нажаль, не у всіх. Але добре, що було трохи зранку і ось ввечері включили. Справимося)
Лялькодзьоб• 23 ноября в 17:38
Ответ дляНе пью, не курю
Вінниччина з вами. 12-14 годин без світла. Але ми не ниємо!
Рання пташка• 23 ноября в 17:40
Виключали з 8.30 до 15.30, і вчора відключення весь день були
Миколаїв)
Оцененная• 23 ноября в 17:51
Ответ дляГлас_Народа
Задам вопрос песней:’....Добрый вечер,я- диспетчер...’ Не бейте меня?
Тихомандражная• 23 ноября в 17:58
Черга 4.1 сьогодні 10 годин без світла і це вже менше ніж було...
Бокс-орун• 23 ноября в 18:16
Ответ дляНе пью, не курю
Я б так не сказала. Миколаїв, світло по моїй групі вимкнули о 12:00. Дадуть о 19:00
Видящие_помогите• 23 ноября в 19:34
Ответ дляНе пью, не курю
Тоже постоянно выключают