З царем в голові• 23 ноября в 18:00

Блін, топова тема про біженок з США, автор ви ку ку?

чо вас плющить то зрозуміло, але ви якщо так хочете в Америку хоч би поцікавились чи хтось крім бомжів ( в більшості яких є паспорт) користується тими бенефітами і чи можливо на них прожити і взагалі.
Америка країна можливостей, саме за цим люди їхали, на дупі рівно не всидиш. Вивчайте питання.
З деяких коментарів- воопше угар)))
Ви хоч розумієте що люди які виїхали будь куди і дали собі раду, дадуть її і надалі?
Забула що?• 23 ноября в 19:06
Интересно у кого она украла это фото? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3788183
Форточка• 23 ноября в 21:46
Ответ дляЗ царем в голові
Я тільки тут читаю про бідних нещасних які все продали і витратили на безперспективну Америку і їх чекає життя бомжа, реальність абсолютно інша. Я приїхала з 2 к $ в Сша, за цей час зробила класний ремонт в трьошці в Україні, купила класне авто, відкладаю гроші, подорожую.
Ви так стали на ноги за 3 роки не повірю, що за 2 тис тільки. Ви не одна, а з чоловіком і здаєте житло в аренду напевно в Україні.

Бо реаліті не настільки чудові у всіх інших. Хто з бойових територій виїхав без нічого.
І частіше всього це робота важка, а то і не одна робота. Хто один з дитиною то тим паче.

І радіти горю чи проблемам інших не потрібно
автор З царем в голові • 23 ноября в 21:59
Ответ дляФорточка

А де я раділа горю інших?
Я взагалі сама тут
Забула що?• 24 ноября в 15:42
Ответ дляЗ царем в голові
А де я раділа горю інших?
Я взагалі сама тут
Зачем врать?
Забула що?• 24 ноября в 16:14
Ответ дляЗ царем в голові
А де я раділа горю інших?
Я взагалі сама тут
Что по Шанелям? Фотки флаконов будут?