Карамелька• 23 ноября в 18:07
Термобілизна в Буковель
Підскажіть де придбати хороший костюм жіночий хл-2хл. Щоб і гарно виглядав і легко сидів не давив ніде. Декатлон, вибір не дуже.
Чумачечая_• 23 ноября в 18:17
брала фірму craft було норм. Є багато онлайн. але в мене дуже теплий лижний плюс активний рух. Не було такого щоб змерзла при -7. Краще беріть онлайн з приміркою щоб точно підійшов
Чумачечая_• 23 ноября в 18:19
ще бачила у колишньому спортмастері. зараз інтерспорт чи щось таке. І фліску теж беріть.
Тоскующая• 23 ноября в 18:31
Ответ дляЧумачечая_
Не жарко в флиске?