Нетутешня• 28 октября в 12:10

Трикотажний костюм склад

Порадьте, будь ласка, який краще склад вибрати. Дивлюсь є трикотажні костюми теплі (штани і худі): бавовна, бавовна+поліестр, віскоза + поліестер.
Який краще?
Був супер костюм, бавовна+ поліестер, не було жодних проблем
А ще є вʼязані . Може вʼязаний купити?
Мелочунь• 28 октября в 12:10
Кашемир берите.
автор Нетутешня • 28 октября в 12:12
Ответ дляМелочунь
Кашемир берите.
Дайте приклад якщо не ліньки
Мелочунь• 28 октября в 12:15
Ответ дляНетутешня
Дайте приклад якщо не ліньки
Але там цінник відповідний. Ви готові фінансово?

Загалом якість матеріалів корелює з ціною. Не завжди звісно але часто. Але всі ми виходимо зі своїх бюджетів, тому мабуть ви б краще визначили тут скільки ви готові витратити на костюм. Тоді простіше підказувати
автор Нетутешня • 28 октября в 12:16
до 4 тисяч
Копуша• 28 октября в 12:20
Віскоза + бавовна + еластан- весняний польського виробництва.
Бараболька• 28 октября в 12:24
Де більше бавовни. Ви ж розумієте, що чим більше штучного, тим більше буте кошлатитись?
Valentina shop2020• 28 октября в 12:38
Ответ дляМелочунь

Не знаете что подсказать ,зато вступительная речь обгир
Valentina shop2020• 28 октября в 12:39
Обширная
Мелочунь• 28 октября в 12:39
Ответ дляValentina shop2020
А вы кто ? И чего лезете поучать меня?
Valentina shop2020• 28 октября в 12:40
Ответ дляМелочунь
А вы кто ? И чего лезете поучать меня?
А вы кто???
Мелочунь• 28 октября в 12:40
Ответ дляValentina shop2020
А вы кто???
А вы кто ? Раз лезете ко мне в диалог первая?
Файна_зупка• 28 октября в 12:43
Ответ дляValentina shop2020
валентина что-то не видно ваших ’умных’ подсказок автору- а это флуд

за флуд - скарги отправляют
напоминаю
Ненька наша• 28 октября в 12:47
маленький процент синтетики сприяє тому, що річ тримає форму і добре носиться.
але чим більше поліестеру (і всякого софту, костюмки, тринитки, які є тим самим поліестером), тим гірше. я взагалі терпіти не можу синтетику у великій кількості. тому раджу обирати таку тканину, де менше цього всього поліестеру і більше бавовни і вовни.
віскоза - це теж штучне волокно, але воно хоч якось дихає. на відміну від.
автор Нетутешня • 28 октября в 13:03
Дякую. погано, що поки не отримаєш по пошті, не зрозумієш. Де його в Києві все помацати? стільки виробників
Ненька наша• 28 октября в 13:05
Ответ дляНетутешня
підіть в ТЦ New Ways на Позняках.
там як мінімум два магазини українського виробника. і помацаєте, і поміряєте.
Мелочунь• 28 октября в 13:53
Ответ дляНетутешня
Я вчора була в тц рівер мол. Магазинів тьма, костюмів тьма. Хоч зара, хоч українськи виробники.

З одягом треба також приділяти час і сили знайти те що треба. Під ніс дорослим ніхто не приносить.
автор Нетутешня • 29 октября в 14:30
Дякую всім за відповіді, поїду в РіверМол