Тоска в носках• 24 ноября в 16:15

Судя по описанию, приятный запах? Мужской парфюм но хочу себе

Верхні ноти розкриваються пряними нотами гвоздики та рожевого перцю, доповненими квіткою апельсина. Серце поглиблюється каштаном, гваяковим деревом та ялицею. Нарешті, ваніль, перуанський бальзам та кашмеран створюють вражаючий шлейф, який залишається яскравим та стійким
Стебель березы• 24 ноября в 16:20
Парфуми купувати це ж не можна, тут за таке ненавидять людей
автор Тоска в носках • 24 ноября в 16:21
Ответ дляСтебель березы
он недорогой
Стебель березы• 24 ноября в 16:22
Ответ дляТоска в носках
он недорогой
Це не має значення
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 16:27
Не верьте описанию ароматов и не покупайте без затеста
Попихтю та й годі• 24 ноября в 16:31
А где слово ’спиртяка’? Его часто забывают указывать в описании.
ЗавЛабСнаб• 24 ноября в 16:45
Бажано тестер, бо написати можна гарно, а смаки різні і на кожному парфуми розкриваються по-різному. Не раджу на мейк ап купувати. Замовила собі два тестери і прислали один початий. Як можна умудритися вкрасти з 1,5мл парфум? А потім дивуємося, що скрізь злодії. То починати треба з себе, напевне.