мегамоСГ• 25 ноября в 11:10

Хтось вже оформив зимову підтримку 6500?

Зайшла в дію, але пише, що послуга не доступна, дані не внесені до електронної сисиеми ПФ. Це значить, що мені не положено чи ще просто тпослуга не доступна? В когось вийшло оформити цю допомогу через дію?
Колгоспниця• 25 ноября в 11:12
вам не положено.
Майор Медуза• 25 ноября в 11:12
Так, вы льготник?
Болтушка Му• 25 ноября в 11:16
Ви підпадаєте під категорію яким вона призначається?
Непереможна• 25 ноября в 11:16
Автор, а какой категории населения она предназначается?
Реанимация• 25 ноября в 11:18
Ответ дляНепереможна
Ви нік автора бачили?
Фізик-ядерщик заочно• 25 ноября в 11:21
Ответ дляРеанимация
Ви нік автора бачили?
Пришли и расставили все по точкам.
Мандолина Бу• 25 ноября в 11:22
Ай ай ай..шо ж делать теперь...вот горе то какое
Виниловая пластинка• 25 ноября в 11:23
А ви взагалі належите до категорії допомоги?
Реанимация• 25 ноября в 11:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Пришли и расставили все по точкам.
Я уважна, на відміну від автора
автор мегамоСГ • 25 ноября в 11:39
Ответ дляВиниловая пластинка
Так, допога призначається дітям ВПО
автор мегамоСГ • 25 ноября в 11:39
Ответ дляКолгоспниця
вам не положено.
Ви так вирішили?
автор мегамоСГ • 25 ноября в 11:40
Ответ дляБолтушка Му
Судячи з вказаних категорій - так, і в пенсійному сказали що підлягаю
Колгоспниця• 25 ноября в 11:45
Ответ длямегамоСГ
Ви так вирішили?
кому положено, той може в Дії оформити за 1 хв
Колгоспниця• 25 ноября в 11:52
Ответ длямегамоСГ
Так, допога призначається дітям ВПО
діти ВПО сюди не належать. лише дітям сиротам, дітям з інвалідністю 1 групи з числа ВПО та одиноким пенсіонерам.
ви пенсіонер одинокий? Ваші діти інваліди? як ні,то нема вам 6500

Мінсоцполітики передбачило одноразову виплату у розмірі 6,5 тисяч гривень для таких категорій:
діти під опікою чи піклуванням;
діти з інвалідністю, діти-вихованці прийомних сімей і ДБСТ в тому числі діти з інвалідністю;
люди з інвалідністю I групи серед ВПО;
діти із малозабезпечених сімей до 18 років;
діти із числа ВПО, які є одержувачами допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;
⁠одинокі пенсіонери, які отримують надбавку на догляд
Витратити зазначену допомогу можна буде на зимові речі – одяг та взуття та лікарські засоби – ліки та вітаміни. Кошти потрібно буде витратити протягом 180 днів після зарахування.
Одноразова цільова виплата буде нарахована автоматично для вказаних категорій населення. Пенсійний фонд України самостійно встановлює право на отримання допомоги та здійснює виплату.

отже,якщо ваші доходи не дуже низькі,то вам і не дадуть. Перевіряються рахунки,картки....якщо у вас дохід 15 тис вам точно не дадуть нічого
Лупаю цю скелю• 25 ноября в 12:12
Ответ длямегамоСГ
Так, допога призначається дітям ВПО
З інвалідністю. Не всім впо
Лупаю цю скелю• 25 ноября в 12:14
Ответ дляКолгоспниця

діти під опікою чи піклуванням;
люди з інвалідністю I групи серед ВПО;

А в мене інше питання. Це треба оформлювать дія картка? Ви не знаєте? Треба мамі оформить, вона 1 група та впо
Пушкининиана• 25 ноября в 13:01
Ответ дляМандолина Бу
Боже,сколько больных на свете
автор мегамоСГ • 25 ноября в 13:03
Ответ дляКолгоспниця

діти під опікою чи піклуванням;
люди з інвалідністю I групи серед ВПО;

діти із числа ВПО, які є одержувачами допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам; - а це тоді шо?
Редисочка• 25 ноября в 13:10
Ответ длямегамоСГ
и можна отримати допомогу, якщо члени сім’ї мають довідки ВПО, але допомогу на проживання не отримують?
Ні, Порядком визначено, що одноразова допомога буде нарахована на дітей з сім’ї ВПО, які станом на 1 листопада є одержувачами допомоги на проживання. Якщо сім’я не отримує допомогу на проживання — діти не зможуть отримати «Зимову підтримку».
автор мегамоСГ • 25 ноября в 13:11
Ответ дляРедисочка
у мене дитина і є одержувач допомоги на проживання
Редисочка• 25 ноября в 13:11
Ответ длямегамоСГ
Тоді подавайте заявку
Редисочка• 25 ноября в 13:11
Через пенсійний фонд
автор мегамоСГ • 25 ноября в 13:12
Ответ дляРедисочка
Тоді подавайте заявку
та в тому то й справа що в дії не дає подати, а в пенсійному черга ((( Сказали якщо дані не оновляться до 1 грудня то приходити. Я тему створила вияснити, чи в когось вийшло через дію чи у всіх не працює?
Редисочка• 25 ноября в 13:18
Ответ дляЛупаю цю скелю
Чи буде виплачуватися допомога готівкою? Як бути у випадку, якщо людина отримує пенсію через Укрпошту?
Ні, передбачено лише безготівкову форму виплати. Гроші будуть переказуватися на:

Дія.Картку,

інший спеціальний рахунок в уповноваженому банку (через який зазвичай виплачуються пенсії, соціальна допомога, зарплата бюджетникам).

Тому людям, які мають право на цю допомогу, слід подбати про відкриття одного з цих двох рахунків на їх ім’я.
Колгоспниця• 25 ноября в 13:34
Ответ длямегамоСГ
то чого ж нема у вас можливості оформити? значить ваші доходи не відповідають тим, коли можна оформити. от і все.
автор мегамоСГ • 25 ноября в 13:35
Ответ дляКолгоспниця
де там мова про доходи в графі ’діти що отримують допомогу ВПО? Не фантазуйте
МояХатаЗкраю• 25 ноября в 23:44
Ответ длямегамоСГ
Обновите приложение и сможете оформить
Розумна Губка• вчера в 20:47
Ответ длямегамоСГ
В пенсиионом ее и оформите
Розумна Губка• вчера в 20:48
Ответ дляРедисочка
А что это такое - допомога на проживання ?
Розумна Губка• вчера в 20:48
Ответ длямегамоСГ
Мы через пенсионный оформили