КараПузовна• 25 ноября в 18:05

Мікротоки Zemits чи Myolift?

Дівчата, хочу купити мікротоки, вибираю між трьома моделями, zemits vivotite, zemits celltite та маленький портативний Myolift на амазоні? Як їх краще порівняти і на що звернути увагу, не дуже розумію, як правильно вибрати, що є головним критерієм. Проконсультуйте. Дякую. Фото додаю.
Білий Лосик• 25 ноября в 18:12
Послухаю, якраз актуально. Тільки сьогодні була в косметолога на процедурах і вона радила мікротоки від набряків вдома, вона радила саме zemits, той що за 6500 на все обличчя, з меншими маніпулами зручніше під очима пропрацьовувати
Стрекоза любви• 25 ноября в 18:26
Подивіться огляди на ютуб, там зазвичай більш детально характеризують по функціоналу.
Паратруперсупер• 25 ноября в 19:20
Тут тема как-то была так Там девушка вообще с Али какой-то прибор очень советовала