Фея_3уровень• 27 ноября в 22:01
Діліться рецептом салатиків
Дуже люблю салати, але старі рецепти набридли. Дівчата, поділіться перевіреним рецептом своїх улюблених салатів. Наперед дякую!
Воздух в банке• 27 ноября в 22:03
вам любых? мой любимый огурец капуста зелень, соль перец, уксус и раст. масло
Щедрик• 27 ноября в 22:05
Ответ дляВоздух в банке
І чорний перець ще) універсальний салатик.
Фея_3уровень
• 27 ноября в 22:05
Ответ дляВоздух в банке
Ну будь-яких, і улюблених, і на свято. Я також такий люблю. А ще огірок, помідор, зелень, сметана.
БершкомангоЗар• 27 ноября в 22:06
И мне нужно. мужу ДР на днях а мне тошнит от оливье, шубы, мимозы и подобного, а новые тяжко воспринимает, грибы не ест зараза
Тоска в носках• 27 ноября в 22:07
Если что-то не избитое, то я люблю салат из ромен, сыра с плесенью, орехов, и карамелизированного персика. Сейчас понятно для него не сезон. Вместо персика можно грушу закарамелизировать. Орехи тоже надо обжарить. Заправку покупаю к нему с маком, но можно из оливкового масла с лимоном сделать.
Щедрик• 27 ноября в 22:10
Мені ще зайшов салатик, яким я знайшла вже тут, дякую Порадниці - варений тертий буряк трохи змастити майонезом з часником і посипати сиром, далі слой моркви по-корейські, майо, потім знову буряк. Прикольне поєднання солодкого буряку і гострої моркви, який врівноважується м´якістю майонезу і сиру. Автор ще родзинки радила, але я їх не додавала.
Щедрик• 27 ноября в 22:12
Ответ дляТоска в носках
З зеленим виноградом теж смачно.
Радуга-дуга• 27 ноября в 22:18
Ответ дляЩедрик
м´який сир чи твердий?
Скіфська пектораль• 27 ноября в 22:22
Ответ дляРадуга-дуга
м´який сир чи твердий?
Це варіація на тему салата Коханка.
В оригіналі там нижній шар - морква по корейськи з родзинками, середній - твердий тертий сир з часником, верхній - тертий запечений буряк з волоськими горіхами. Ну і шари перемазуються майонезом.
Прикольний салат. До птиці дуже підходить, до буженини.
Пускаю бісики• 27 ноября в 22:25
Мікссалат, чері, хамон, хурма, м´який сир. Заливка:3ст.л оливкової олії, 1 ст. л. Лимонного соку, 1 ч.л. меду, гірчіця.
Зверзу посипати пармезаном.
Несу пургу• 28 ноября в 12:14
Ответ дляЩедрик
Схоже на Любовніцу, у нас такий колись на весіллі був) Смачний.
Оце потужно• 29 ноября в 01:19
Обожаю салат из печени, он у меня любимый наравне с оливье
Жареную говяжью печень нарезать соломкой (можно куриную/свиную), добавить к ней вареные яйца кубиками, соленый огурец соломкой, зажарку из лука и моркови (морковь тру на большой терке), все перемешать, заправить майонезом, посолить и поперчить по вкусу