Жирафовое варьенье• 27 ноября в 22:24
Порадьте цікаву книжку дитині 8 років
Малій як рак з два тижні 8 років. Проблема мабуть як у більшості дітей - неможливо змусити читати🫣 Взяла ій 36.6 котів, але вона якась складна і заплутана поки - нецікаво. Хочеться шось шоб легко читалось, але не просто казочки якісь а досить повноцінна книжка. Може шось порадите, ваші діти читали.
Файна_зупка• 27 ноября в 22:26
’Вафельне серце’ і ’Воротар і море’ Марії Парр. ОФІГЕННІ!
Вічна класика, з котрою наші діти мало знайомі - ’Небезпечні пригоди’ Адамса, про мандрівку групи кролів у пошуках власної землі обітованої. Епос. Неймовірно потужний. Дуже, дуже крутий.
Їжак в панчохах• 27 ноября в 22:27
Просто йдемо в бібліотеку і на місці обираємо, щоб були ілюстрації цікаві і тексту не 2 речення на сторінку.
Блакитне небо• 27 ноября в 22:36
Про кота сплета. А взагалі спробуйте зробити так, як я колись робила з сином: обирала день, коли нікуди не поспішала. Приходила в ’книгарню є’, і годинами гортала книги усіх поличок. Завжди знаходила з 5-ку екземплярів,які 100% заходили. Тому що потрібно відштовхувати від інтересів дитини, а не сторонніх людей х форуму
Плету интриги• 27 ноября в 22:44
Детям интересно читать про своих ровесников, про их приключения. Дочка в таком возрасте любила читать Драгунского «Денискины рассказы», рассказы Николая Носова, Михаила Зощенко. Вообщем и я любила их читать когда мне было лет 8-9)
Издательство «Ранок» Харьков, издаются на двух языках, русский/украинский
рукиЖимолости• 27 ноября в 22:45
Ваша главная ошибка - мораторий на сказочки. Если хотите, что бы ребёнок расчитался, то надо покупать ему то, что его интересует. Сходите в книжный вместе и выберете ему то, что он хочет.
От себя порекомендую книги Линдгрен про детей. Типа Эмиль и Леннеберги.
nabludatel• 27 ноября в 22:45
Мопс, який хотів стати...
Це серія з багатьох книжок. Цікаві і добрі книжки.
рукиЖимолости• 27 ноября в 22:48
Ответ дляПлету интриги
У нас и Драгунский, и Носов, и Зощенко вообще мимо. Зато Линдгрен, Книжник, Бадальска и Макклоски зашли на ура. Тоже все про шкодных детей.
ГонУрова дівка• 27 ноября в 23:04
Читання для реготання. Там ціла серія, автор Джеремі Стронг.
Почніть зі Стрілки
Красота неземная• 27 ноября в 23:05
Лучшая книга из тех что мы читали на этот возраст бузинова вулиця, 7. Там есть 4 книги по сезонам. И девочке и мальчику нравилось. Потом очень хвалят тореадорів з ньювасюківки, но дочке не зашло, с сыном еще не читали
Пез Году Неделя• 27 ноября в 23:19
Чудове чудовисько
Там ещё два продолжения, лёгкая и прикольная книга
Така бойова Я• 28 ноября в 01:07
Ответ дляБлакитне небо
Ви жартуєте? Кота Сплета в майже третьому класі?