Лялька в колисці• 28 ноября в 02:44
Де купуєте чашки?
були білі Лумінарк. їм років 6. в середині стали коричневі,не відмиває ні посудомийка,ні сода. буду викидати. А які взамін? Зайшла в Метро, Епіцентр- начебто їх багато. але не подобається жодна. То мілкі, то важкі,то з малюнком- а я хочу десь на 400-450 мл, щоб трохи розширювалися доверху, не прозорі,без малюнка ,або такі ,щоб можна було в посудомийці мити,не важкі...не знайшла...
Рятівник Малібу• 28 ноября в 02:49
В Эпицентре огромные стеллажи до потолка в чашках всех форм и цветов. Я их рассматривать устала
Бадабум• 28 ноября в 03:03
Я не заморачивалась и покупала в Сильпо, но вижу по вашему описанию, вам такие не подойдут. Похожие на ваше описание я видела на Розетке - большой объем и можно мыть в посудомойке. Не знаю тяжёлые они или нет, я такими большими не пользуюсь.
Лялька в колисці
• 28 ноября в 03:45
Ответ дляРятівник Малібу
не поверите,я их все рассмотрела- и ни одна не подошла. понравились одни из сервиза- но мне блюдца не нужны,и там золото- в посудомойке облезет (
Лялька в колисці
• 28 ноября в 03:46
Ответ дляБадабум
спасибо, посмотрю
Всміхайлик• 28 ноября в 07:06
як це не відмиваються, ви бєлізною пробували? прокипʼятити ? будуть як нові
Лялька в колисці
• 28 ноября в 12:09
Ответ дляВсміхайлик
якою бєлізною, якщо вони не відтерлись содою-то там,мабуть ,є мікротріщини, це вже шкідливо для здоров´я. тим паче хлор.
Лялька в колисці
• 28 ноября в 12:09
Ответ дляВсе до блиску
Чеський фарфор
Може, підкажете, в яких саме магазинах його знайти ?
Лялька в колисці
• 28 ноября в 12:12
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Відмиваю чашки кисневим порошком, стають білюсінькі.
А це не шкідливо? це ж посуд, їжа/напої контактують...
Все до блиску• 28 ноября в 12:12
Ответ дляЛялька в колисці
thun
ПриснитсяЖЕ• 28 ноября в 12:25
Ответ дляЛялька в колисці
Не шкідливо. В мене з Епіку набір чашки з блюдцями. Не знаю з чого зроблені, але 1 раз каву випєш і в кутах дна вже коричневе. Міняти чашки не наміняєшся, то періодично кисневим порошком запарюю