КвартираЧья• 28 ноября в 13:08
Какие новогодние представления/локации планируете посетить с детьми в Киеве?
У нас пока в планах ВДНХ. Но там все как и в предыдущем году.
Ворую вкусняшки• 28 ноября в 13:14
Например, ’Котигорошко’ в театре на Левобережной. Мы были два года назад - нам понравилось (и взрослым тоже:). Еще хочу на какое-нибудь новогоднее представление на льду. Рядом с нами есть приемная святого Миколая (для всех, но по записи), хочу в этом году тоже записать ребенка. Остальное пока не придумала.
Ластоноша• 28 ноября в 13:16
Найкращі вистави для мене в будинку юнацтва на Арсенальній, щороку нова казка і це прекрасно, навіть я доросла отримувала порцію чарівного настрою.
Ворую вкусняшки• 28 ноября в 13:22
Ответ дляЛастоноша
Ви маєте на увазі Палац дітей та юнацтва? Чи Будинок офіцерів?
Добро с Кулаками• 28 ноября в 13:23
Ответ дляЛастоноша
А де дізнатися, коли в них Вистави?
Ластоноша• 28 ноября в 13:23
Ответ дляВорую вкусняшки
Саме палац дітей і юнацтва.
Ластоноша• 28 ноября в 13:24
Ответ дляДобро с Кулаками
А де дізнатися, коли в них Вистави?
Завжди на сайті є інформація.
Добро с Кулаками• 28 ноября в 13:24
Ответ дляЛастоноша
Завжди на сайті є інформація.
ніяких вистав немає
Ластоноша• 28 ноября в 13:30
Ответ дляДобро с Кулаками
ніяких вистав немає
Ви пробували прокрутити до низу сторінки? Є дати, можливість обрати час та місця і т.д. Потрібно трошки почекати, бо довго завантажується.
Це не щодня різні вистави, це одна новорічна, яку діти готують цілий рік.
Запрошення на Новорічну Дивовижу “Код Ялинкових Пригод”