Царевна в уггах• 28 ноября в 22:09
Тут є професійні фотографи? Фотоапарат підлітку, який?
Сину буде 16 років. Фотографує на телефон (айфон). Хоче фотік. Який перший парадили б? Так щоб не за всі гроші світу (на той випадок що це просто буде хобі)
Ку ка ку ка ку• 28 ноября в 22:11
Ответ дляЦаревна в уггах
А який саме?
Исходя их ваших финансовых возможностей
Царевна в уггах
• 28 ноября в 22:12
Ответ дляКу ка ку ка ку
Исходя их ваших финансовых возможностей
Ну я не розумію бо не шарю навіть і близько на що дивитися
Ку ка ку ка ку• 28 ноября в 22:13
Ку ка ку ка ку• 28 ноября в 22:14
Ответ дляЦаревна в уггах
Я навіть не розумію який має бути бюджет. 20?30?
Я цен в Украине не знаю. Если прям большой бюджет, пусть Лейку попробует
Царевна в уггах
• 28 ноября в 22:17
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не большой. Максимум 25-30
Ку ка ку ка ку• 28 ноября в 22:18
Ответ дляЦаревна в уггах
Не большой. Максимум 25-30
Ну погуглите тот, шо я показала
Диверсификация• 28 ноября в 22:20
Сейчас хорошие телефоны фоткают лучше фотоаппаратов иприложения обработки доступные
Мрію про космос• 28 ноября в 23:11
Я б не радив брати відразу щось професійне. Що стосується самого вибору, то я до сих пір маю стареньку дзеркалку Nikon (правда повнокадрову d600) і різні об´єктиви під неї. Шкода лише що майже не знаходжу час та натхнення на зйомки.
Якщо говорити про бездзеркалки, то найкраще взяти Fujifilm (та хоч і Fujifilm XA1). Фуджики більш популярні і тому легше буде і купити якісь об´єктиви до нього і продати потім, якщо не підійде, або навпаки захоче перейти на більш вищий рівень камери.
Не обов´язково купувати нове, можна і бу щось взяти. Зекономите гроші і у випадку чого продасте і не втратите особливо. Також це порада не обов´язково в 1 місці камеру та об´єктив брати.