Перекус беру завжди• 28 ноября 2025

Диван для щоденного спання

Порадьте диван для спання, будь ласка. Потрібен не дуже широкий, порадьте можливо виробника, щоб під наші параметри могли зробити
месяцкие• 28 ноября 2025
Вы хотели сказать раскладной диван? Они все подходят для сна по сути
Экспертиза• 28 ноября 2025
Для спання - кровать.
Весела бджілка• 28 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Для спання - кровать.
Це не варіант, якщо в людини студія або однокімнатна квартира.
Княгиня пітьми• 28 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Для спання - кровать.
Не люблю кроваті
Экспертиза• 28 ноября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не люблю кроваті
Єто от вашей любви не зависит. Я стулья, может, не люблю. Но они существуют, чтобы сидеть, а кровати- чтобы спать
Мerida• 28 ноября 2025
Только принципом складывания ножницы. Самый приблеженный вариант к кровати. Без перехода. Цельное спальное место.
Экспертиза• 28 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
автор Перекус беру завжди • 28 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Для спання - кровать.
Нам не підходить
Весела бджілка• 28 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
фото
І де її мають відвідувати друзі/знайомі за потреби - в спальні?
Ответ дляМerida
Не бачила таких. Сьогодні підібрали ідеальний варіант, Але нам завеликий по довжині
Потішаюся• 28 ноября 2025
На Даринку величезний вибір диванів, на б.я. смак, колір, розмір, суму. Оберете собі, який сподобається і на якому лежати/сидіти зручно, зроблять, як і коли скажете. Як на мене, там найбільший і найкращий вибір
Экспертиза• 28 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Нет, в гостинной
Мerida• 28 ноября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
https://goramebliv.com.ua/ua/p735939563-uglovoj-di...

Это просто пример , принципа раскладывания
У нас был от фирмы блест. Но те дорогущие.
Ответ дляПотішаюся
Сьогодні там якраз обирали. Самий гарний варіант нам великий. Завтра думаю може подзвонити і запитати чи можна його якось зменшити по довжині
Ответ дляМerida

Дякую, зрозуміла тепер що за модель
В гости звали?• 28 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
ліжко -варіант якщо людині доржче власний комфорт, здоровий сон і здорова спина.
Мюллерная• 28 ноября 2025
Константу купували. Єврокнижка.
Щоб сідушка і боковина були рівні(без швів і рельєфу).Бонель здається це окремі пружини.
10років в користуванні-все добре.
СирОжино пирОжино• 28 ноября 2025
Блест
Дівка в намисті• 28 ноября 2025
На Б52 великий вибір диванів, поїдьте туди, подивіться.
автор Перекус беру завжди • 30 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Дякую за пораду. Поїдемо ще туди
Инстагра_мерша• 16 декабря 2025
закажите диван аккордеон у Константы, ширину можно выбрать. Вот например такой диван раскладывается в полноценную кровать.https://konstanta.ua/michigan.html
автор Перекус беру завжди • 17 декабря 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Дякую, подивлюся зараз