Угги в горошек• 29 ноября в 11:24
Як відмити духовку, щоб не терти півдня і не задихнутись від хімії?
Княгиня пітьми• 29 ноября в 11:44
Лимонна кислота у воді, поставте у духовку нехай кипить. Можна туди ще добавити соди, уксус. Після кипіння, буде набагато легше відмиватись.
Пушка заряджена• 29 ноября в 12:22
Ответ дляДеловитая
Как вы довели до такого, что надо чистить полдня?
о. мегахозяйки подтянулись, куда ж без вас
ВундерКИНГ• 29 ноября в 13:24
Я користуюсь спеєм Domol, купую у Ватсонс. Там по інструкції треба розігріти до 40 чи 50 градусів, забризкати та хвилин через 30 вимити. Але обовʼязково в рукавичках, інакше руки пошкодите.
КинДза• 29 ноября в 16:02
Найкращий засіб - в Аврорі за 100 грн. Galax Антижир.
Написали, через 20 хв змили