Виправлялочка• 04 ноября в 19:14
Хтось купував сьогодні поштучно яйця в атб?
Яка ціна? Підкажіть, будь ласка.
Виправлялочка
• 04 ноября в 19:22
Ответ дляВообще не факт
беру штук по пять, если вы об этом)
Ні, я про ціну. Дякую.
Виправлялочка
• 04 ноября в 19:22
Ответ дляВолодарка мрій
вчера брала 6,3 или 6,5 грн. штука
Дякую.
Редисочка• 04 ноября в 19:35
Ответ дляВообще не факт
беру штук по пять, если вы об этом)
Не знала що хтось так бере. Десяток це мінімум для мене
Завжди недо...• 04 ноября в 19:39
Ответ дляЛеннон_Жив!
Сайт магазина в помощь.
Там нет на развес яиц
Valentina shop2020• 04 ноября в 19:50
Ответ дляЗавжди недо...
Там нет на развес яиц
Яйца на развес продает экс министр обороны,забыла как он называется ,в очках,страшный такой,сбежал он
Виправлялочка
• 04 ноября в 20:08
Всім дякую. Вже купила. Боялась, що готівки не вистачить, якщо світло вимкнуть і термінали не працюватимуть.
Виправлялочка
• 04 ноября в 20:13
Ответ дляРедисочка
Беруть і менше, кому скільки треба. У мене непрогнозована кількість йде, може бути як 2 шт на тиждень, так і 20, залежно від того, що готуємо.
Виправлялочка
• 04 ноября в 20:17
Ответ дляЛеннон_Жив!
Сайт магазина в помощь.
Там упаковка. Я поштучні беру в свою упаковку.
Вообще не факт• 04 ноября в 20:38
Ответ дляРедисочка
Так постоянно беру
Редисочка• 04 ноября в 20:54
Ответ дляВиправлялочка
Просто яйця часто використовуються. Майже всюди. І брати 2 яйця... Це хіба холодильника нема
Істеріомама• 04 ноября в 20:56
Ответ дляРедисочка
Я могу и 2 яйца купить
Виправлялочка
• 04 ноября в 23:36
Ответ дляРедисочка
Це якщо готувати щось, де яйце обов´язковий інгредієнт. А коли людина нічого складного не готує, то яйця йдуть хіба що на яєчню)
Редисочка• 05 ноября в 08:19
Ответ дляВиправлялочка
Ну так. Яєчня, варені яйця, омлет. Думала всі регулярно їдять
Виправлялочка
• 05 ноября в 08:32
Ответ дляРедисочка
Ні) Є люди, які не люблять яйця в чистому вигляді. Я люблю, але не настільки, щоб їсти їх часто. Тому в основному яйця використовую для бісквіту. Ну і якщо чекаю гостей і потрібно якихось салатів зробити.
БолеИменее• 05 ноября в 08:57
Ответ дляРедисочка
Наша сім´я таке не любить. Яйця йдуть на сирники, млинці, випічку. Варені їмо тільки в салаті або в зеленому борщі
Леннон_Жив!• 05 ноября в 18:40
Ответ дляВиправлялочка
Там есть цена на поштучные
Виправлялочка
• 06 ноября в 07:02
Ответ дляЛеннон_Жив!
Там есть цена на поштучные
В додатку немає. Там навіть сигарет немає, тому перестала робити онлайн замовлення.