Спілий баклажан• 29 ноября в 16:03
Айфон музика
Дівчата, тупе питання, років пʼять не користувалася айфоном, був андроїд, діти подарили айфон, скачали мені пісні на спотіфай, вибачайте, може не правильно пишу, але вони там грають не по порядку , а довільно. В мене колись був айфон і я якось слухала музику без інтернету, але не памʼятаю куди я її скачувала, підскажіть пліз
Тектологиня 80lv• 29 ноября в 16:09
Сплачую YouTube premium і там є автоматично додаток YouTube music
Рубаю олівлє• 29 ноября в 16:10
Я в Спотіфай слухала музику коли самсунг був, і коли на айфон перейшла то теж там слухаю.
Налаштування подивіться, вимкніть «перемішування» і музика буде грати по порядку, не рандомно.
Спілий баклажан
• 29 ноября в 16:23
Ответ дляІстеріомама
Вам приятно? Нравится айфон? Какая модель?
12 про, діти купили бу, але , якщо чесно я в захваті, просто в мене раніше був 6 с , я його втопила, чоловік купив редмі, потім новіший, вже років пʼятьі я казала, що мене все влаштовує, і навіть коли діти подарували я питала нащо бо у мене телефону був рік, але редмі, але скажу вам місяць користування і я кайфую, щоб ви розуміли дочці16 взяла брата і поїхали після школи купувати мені телефон у інше місто, мені цей подарунок дуже цінний, бо дочка ще з тих дітей, які мені показали всі прєлєсті перехідного віку
Спілий баклажан
• 29 ноября в 16:24
Ответ дляРубаю олівлє
Дякую, спробую
Спілий баклажан
• 29 ноября в 16:27
Ответ дляРубаю олівлє
Може я не знайшла, де ця кнопка, або я її нажала , бо в мене грає рандомно, вже ніби все переклацала, дякую, що відписалися буду ще пробувати
Спілий баклажан
• 29 ноября в 16:32
Ответ дляРубаю олівлє
О, розібралася, але колись памʼятаю слухала музику без інтернету , в літаку, а в спотіфай треба інтернет, я тоді скачувала чи в завантаженні чи в інше місце не памʼятаю