Коник-стрибунець• 29 ноября 2025

Если я слушаю русские песни, то я предательница?

Результат:
вже голосів: 117
74 (63.25%) Это нормально
43 (36.75%) Ты предательница, вон отсюда!
когдадеЦкие• 29 ноября 2025
Ответ дляМарічка
Главное не слушайте шамана
А чого це? Він он сєдую ночь переспівав, дєвчьонку Белоусова. Взагалі тембр прикольний.
жінка незаміжня• 29 ноября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Канєшно пофіг, єдине на що не пофіг це як краще гімна на виїхавших вилити
До чого тут виїхавші???
Без комплексів• 29 ноября 2025
Так
жижифреймут• 29 ноября 2025
Ні. Але опосередковано підтримуєте їх копійкою
Люблю порядок• 29 ноября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У него сильный красивый голос, это правда
Тирамісу на терасі• 29 ноября 2025
Ответ дляжінка незаміжня
До чого тут виїхавші???
До того що їх тут полощуть зранку до ночі ні за що, а людям от пофіг яку музику слухати
df364tye3• 29 ноября 2025
заявите , заявите , а то мы сами заявим ,,,
Мама Никитки-2• 29 ноября 2025
А де вдповідь
«Дура»?
Мама Никитки-2• 29 ноября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
О как! Тобто крім кацапської і української інших виконавців не існує?
Мама Никитки-2• 29 ноября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Сорі. Комент не вам
когдадеЦкие• 29 ноября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Нізащо? Чи може все-таки за те, шо виїхали, а воювать продовжують чужими руками? Я була завжди на стороні виїхавших, вважаю, що люди мають ррзпоряджатися самі свохм життям, а не бути рабами. Але як почитала тут масу нікітки, борисфенку і ше парочку, то блін да, ганять їх треба сцяними тряпквми по тих європах і омериквх.
Силиконочка• 29 ноября 2025
Ответ дляДадосвидания
Я слушаю песни, смотрю фильмы те, которые мне нравятся, русские они или чьи, глубоко пофиг
потом не спрашивай за что
Золота орда• 29 ноября 2025
Вот прямо сейчас слушаю классную песню рос исполнительницы))
Котомафия• 29 ноября 2025
Не слухаю, чисто принципово. Тема провокація. Вибір є завжди, обирати російське - це приниження себе на даний момент.
Дадосвидания• 29 ноября 2025
Ответ дляСиликоночка
потом не спрашивай за что
Без комментариев
Відморожена• 29 ноября 2025
Не нужно поддерживать её темы, все всё понимают, но зачем-то вступают в дискуссию
Силиконочка• 29 ноября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
та воно хворе просто та мерзенне
Відморожена• 29 ноября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
А что с ним не так?
Его и свои болотные морозятся
Силиконочка• 29 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Вибачайте, але жити лише на українській музиці я не зможу.
а от английской - понос?
Силиконочка• 29 ноября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
врачи говорят на русском, представляете?
челюсть у них неприспособлена?
Ужгород• 29 ноября 2025

Вот эту слушаю сейчас. Обожаю❤️
Пушка заряджена• 29 ноября 2025
Хи хи, ну ну• 29 ноября 2025
Ответ дляСиликоночка
а от английской - понос?
Слухаю пісні які подобаються, і російські також, не відвертих зетників, але повністю відмовлятися не збираюсь.
Наприклад зараз слухаю; Светлая полоса Noize MC, він підтримує Україну, можна?!
Вредняжка• 30 ноября 2025
Просто подбайте про те, щоб рашисти не отримувати жодних вигод від вашого прослуховування.
Ну і звісно вивчати і іншу музику, повірте, її повно навколо і вона може бути набагато краща за русняву.