Мальдивирую• 01 декабря в 00:42

Де знайти взуття Superfit 35 розміру

Або порадьте на заміну гарну фірму. Поки що Superfit для дитини найзручніші, особливо модель Snowcat, але її взагалі ніде не можу знайти. Можливо є якісь магазини, де можна замовити?
Олх, продавалку уже перешерстила
Chaterbox• 01 декабря в 00:45
Джеокс, или экко смотрите
размахер• 01 декабря в 00:48
Экко пробовали? Реально удобней, чем суперфит. Да, цена соответствующая
Банка з медом• 01 декабря в 00:49
Я завжди на кідстаффі купувала. Немає там?
Тимаша• 01 декабря в 00:49
Superfit то моя любоффф. Теж дітям постійно купляла. Брала постійно тут у одного і того ж самого продавця.
Банка з медом• 01 декабря в 00:50
Правда, Сноукет я дуже давно брала, останні роки купувала Хаскі.
автор Мальдивирую • 01 декабря в 00:53
Ответ дляБанка з медом
Чомусь донечці Хаскі не дуже зручні були (минулого року такі купувала)
Тимаша• 01 декабря в 00:54
Зверніться до продавця kіddistep. Можливо у неї є в продажу але в продавалку ще не виставлені. Або порадить іншу модель. Я постійно у неї замовляла взуття дітям - сервіс на ріані.
автор Мальдивирую • 01 декабря в 00:54
Ответ дляБанка з медом
Не знайшла. Теж тут купувала або олх
автор Мальдивирую • 01 декабря в 00:54
Ответ дляТимаша
Дуже дякую за пораду. Напишу ✍️
Уравнобешенная• 01 декабря в 00:56
Антошка
Банка з медом• 01 декабря в 07:01
Ответ дляМальдивирую
Хаскі на більш широку ногу, ніж Сноукет.
У мене сини, ступні досить широкі, їм Хаскі якраз.
дамаБезСобачки• 01 декабря в 07:27
На Амазоне покупала