РокерША• 01 декабря в 10:10
Скільки годин у вас немає світла за графіком сьогодні?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я не в Україні
Не вимикають
До 4
12+
Шикаю і викаю• 01 декабря в 10:16
Десять.З дев´ятої до шістнадцятої і з двадцятої до двадцять третьої.
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 декабря в 10:25
Ответ дляПотішаюся
у кого - у вас? Всего три области отключают.
вы неправильно посчитали
Пушкининиана• 01 декабря в 10:29
Київ 7 загалом, зранку 3 години і ввечері 4. Мені норм, хоча все на електриці, електроплита, 10 поверх, гаряча вода бойлер, опалення теж немає без світла, але вже підлаштувались. Хай вже краще без світла, ніж під ракетами((
Смурфик• 01 декабря в 10:31
В нашій підчерзі сьогодні 7 годин. 2 відключення - 5 годин і ще 2.
Є черги, де сьогодні 10 годин відключень - 7 годин і потім ще 3.
В нас стараються робити графіки більш менш справедливі - якщо в один день в якоїсь черги більше відключень - то да другий день відключатимуть менше.
Миколаїв.
П.с. зараз трохи легше, до минулого тижня відключення були 13-15 годин да добу, іноді по 17.
Миколаїв.
Работать надо• 01 декабря в 10:36
Миколаїв, вимкнення в моїй групі на сьогодні: 09:00 – 16:00; 19:30 - 23:00; Будемо 10,5 години без світла(
Тётя Хрюша• 01 декабря в 10:55
Ответ дляДуже дуже вумна
Не буде 3 години.Київ. Учора взагалі не виключали.
Теж київ, але не буде 6,5:)
Невісточка ж• 01 декабря в 10:59
3 години львівщина. мала буде ще годину зранку, але змінили графік
Цибулька зла• 01 декабря в 11:11
За графіком 7, але зранку увімкнули на півгодини раніше і вимкнули на півгодини пізніше.
За 2 вихідних вимкнули лише на годину, хоча мали на 5-6 щодня. Київ.
Дуже вдячна нашим енергетикам, за їхню роботу.
Благоуханочка• 01 декабря в 11:28
У подруги 8 часов не будет, у мамы 10,5 часов, мой дом к какой-то критической подключен
Спішу - перекидаюсь• 01 декабря в 11:41
Пишуть, що 8. Але побачимо.
Зранку з 8:30 до 12:30 мене все одно немає.
А ввечері з 19 до 23 незручно, але ми вчора їжу приготували, то нагріємо на туристичній плитці.
От з пранням трохи лопухнулась. Зранку пізно поставила полоскання, не встигла розвісити.