Садоводница• 03 марта в 17:53
Як ви ставитися до того, щоб хтось підслуховував вашу розмову про здоров´я під
під дверима? Наприклад, ви прийшли до психолога або до лікаря. Під кабінетом, в якому ви на прийомі, стоять крісла для відвідувачів, тобто під самими дверима кабінету, два кроки. І ви чуєте, що хтось прийшов і сидить. Вам би було комфортно говорити про проблему.
Бо мені ні. Проте спеціаліст мені сказав, що всім людям байдуже і нікому нецікаво підслуховувати.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Некомфортно
Нехай слухає
Не чує він
Катастрофа• 03 марта в 17:56
Сидить черга притрушених, нема нікому діла до інших. Хіба що, військових без черги
Садоводница
• 03 марта в 18:00
Ответ дляГопница-Советчица
не слышно ничего - не придумывайте
Я була на місці слухача, так сталось, раніше прийшла на 20 хв, і чула розмову, кожне слово
Тому перевірено
Садоводница
• 03 марта в 18:01
Ответ длядама_из_декрета
Говорите тише..а лучше сменить врача
Цікаво, навіщо ставити крісла під самі двері🤔
Медсестричка• 03 марта в 18:01
Если психолог с порога говорит вам что до ваших проблем никому нет дела, то можно разворачиваться и уходить. Это очень не корректное высказывание для этой профессии.
У остальных врачей обычно дикий совок много где (особенно в гос), поэтому там может такое быть. Конечно, если есть возможность, то лучше сменить.
Садоводница
• 03 марта в 18:02
Ответ дляМедсестричка
Так, це був психолог
бифидобактерияЖоржик• 03 марта в 18:02
Ответ дляСадоводница
Тому перевірено
Так вот зачем вы пришли на 20 мин раньше ))
Садоводница
• 03 марта в 18:04
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Попередній раз запізнилась, так бігла, захекана і не хотіла знову. Але тоді я зрозуміла, як все чути, сидячи там
Катастрофа• 03 марта в 18:05
Ответ дляСадоводница
Тому перевірено
А чого вуха розвісили
Садоводница
• 03 марта в 18:06
Ответ дляКатастрофа
А чого вуха розвісили
Ну а що робити, якщо там крісла стоять. Наступні рази, я вже умисно не йшла слухати, з поваги до людини. Цікаво, але так не можна
Просто каралева• 03 марта в 18:08
Ви народжували?
Бо поки я народжувала, то всі, що був тоді на зміні, зайшли і мені ’туди’ подивитись).
Дуболом• 03 марта в 18:12
Ответ дляПросто каралева
Ви народжували?
Мало приятного... Но почему после этого нужно рассказывать свои личные дела широкой аудитории?
Дуболом• 03 марта в 18:14
Ответ длядама_из_декрета
Идите к психиатру...
А на что жаловаться? Доктор, мне не комфортно рассказывать о личном посторонним людям? Пропишите мне что-то, чтобы было пофик?
Где тут 0?• 03 марта в 18:15
Автор ви що в лікарнях не лежали. там при кожному ранішньому обході всі вголос в палаті (котра може бути на 4-6-8-10 ліжок) розказують хто як пісяв-какав-ригав, що і де болить і де свербить...
Садоводница
• 03 марта в 18:14
Ответ дляДуболом
Дякую за розуміння ❤️
дама_из_декрета• 03 марта в 18:14
Ответ дляДуболом
Ну нам же рассказали, а мы вам никто
Янгол в камуфляжі• 03 марта в 18:15
Ответ дляПросто каралева
Ви народжували?
я рожала, мне все равно было кто туда пришел посмотреть. Смотрят врачи, а не проходной двор, а послушивают под дверями именно проходной двор
Дуболом• 03 марта в 18:15
Ответ длядама_из_декрета
Ну нам же рассказали, а мы вам никто
Это добровольно и под анонимом ) И тут мы многое обсуждаем 🤷
дама_из_декрета• 03 марта в 18:17
Ответ дляДуболом
Менять врача, но наверное цена хорошая,,?
Садоводница
• 03 марта в 18:18
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вдячна за розуміння ❤️ В мене і проблема така, яку я соромлюся навіть розповісти родичам, а тут якийсь невідомий почула сидить і слухає...
ЧупакабраЗеБест• 03 марта в 18:30
Ответ дляСадоводница
Тому перевірено
Я тоже, причем реально нечаянно, была в очереди к урологу, только отойди, свою очередь проморгаешь. там же рядом кабинет психитра, влышно ВСЁ.
и пациента уролога, и пациента психиатра.
бифидобактерияЖоржик• 03 марта в 19:51
Ответ дляСадоводница
Вы думаете, они там, под кабинетом, с попкорном сидели, слушая вашу историю?
Зараз все скажу• 03 марта в 20:06
Ответ дляСадоводница
То було піти до головного лікаря і накатати скаргу - чому двері не звукоізольовані.
Впевнена також, що цей же лікар приймає і в більш зручних умовах, але цінник×2. Готові платити більше? Зате ніхто не почує.
І можно подумати, під кабінетом сидять усі ваші родичі та знайомі. Вас там ніхто не знає, і кожен думає про свою проблему. Ну максимум ’добре, що в мене не так’
Садоводница
• 04 марта в 00:21
Ответ дляЗараз все скажу
Та я навіть не хочу, щоб так думав. Це моє особисте і не хочу поширювати.
А скаргу писати не хочу. То нерви, доказування, а в кінці вийде, що нічого не дасть це. Двері ніхто робити інші не буде для мене😅
+ стосунки псувати зі всіма...
Зараз все скажу• 04 марта в 00:44
Ответ дляСадоводница
+ стосунки псувати зі всіма...
Тоді приватні сеанси.
Цінник×3