Своего не предлагать• 01 декабря в 15:07
Нужно ли отрабатывать 2 недели
Работаю у ФОПа официально,собралась увольняться,может ли он меня заставить отрабатывать 2 недели или могу уволиться к примеру одним днем?
Ленивица-красавица• 01 декабря в 22:04
Ответ дляМотористка
Ну ви ж самоствердились, ображаючі інших в вашому ж першому повідомленні. Чи в своєму оці колоди не видно?
Ще раз: це відкритий форум. Маю право писати, навіть якщо текст вам не подобатися. Я не у приватні вам пишу.
То самоствердились?
Где это я кого-то обидела? Покажите?
Мотористка• 01 декабря в 22:12
Ответ дляЛенивица-красавица
Где это я кого-то обидела? Покажите?
А ви не вимозі прочитати своє повідомлення? Чи так і будете далі ліпити тупі відмазки?
Питання риторичне, якщо знаєте, що це.
Ленивица-красавица• 01 декабря в 22:14
Ответ дляМотористка
Питання риторичне, якщо знаєте, що це.
Я прочитала сообщение и там ничего обидного нет. У вас галлюцинации видимо.
Мотористка• 02 декабря в 07:28
Ответ дляЛенивица-красавица
Тобто, ви в реальному житті розмовляєте ´підісрала і вважаєте це норм? В спробі вияснити, що ж трапилося, тому що судячи з опису все зробили вірно, ви хамите і надто агресивно відповідаєте? Не обтяжуйте себе написанням безглуздої відповіді, вже і так видно ваш рівень.