Сорока-ворона• 01 декабря в 18:24
Шукаю мольфарку Любу (Київ, Куренівка/Виноградар — Резервна 4а). До війни вона
ФФФФристайла• 01 декабря в 21:05
Вона чітко розповіла про родину мого чоловіка. Просто коли минає час пригадуєш і шокуєшся, що так і є. Я не ходила до неї на постійній основі. Була двічі. Багато років назад.
неДоЖиру• 01 декабря в 21:11
Ответ дляФФФФристайла
Я колись так теж зверталася до однієї жінки, в тому ж районі. Тричі їздила з різницею у рік-два. Тричі повторила те саме. Але вона не пам’ятала мене, там людей багато… щось збулося, а щось ще ні. Потім ще до однієї звернулася. Сказала все те саме. Потім ще до однієї досить сильної звернулася і знову мені повторили ідентичні речі. Як під копірку… першої вже немає в живих… Але пройшло досить немало років і …..можливо ще треба час … А щодо рішення яке немогла прийняти, всі троє однозначно сказали як краще і дійсно тепер розумію, що то було абсолютно правильно прийняте рішення. Ось так.
ФФФФристайла• 01 декабря в 21:10
Про своє майбутнє .. з ким, де та як я буду. Я не запитувала. Я знаю, що ми самі можемо змінити такі речі.
неДоЖиру• 01 декабря в 21:16
Ответ дляФФФФристайла
Я колись теж думала, можна змінити, самі вибираємо … як сказати. Деякі речі ми таки можемо тримимати, які не для нас, але чи буде в тому щастя … так само вірю і в хороше, якщо воно має бути, то буде обовязково , хоч як не тікай від цього. Бо іноді все не так, як ми це бачимо, дише з часом це розуміємо
неДоЖиру• 01 декабря в 21:31
Тому я і питаю про решту… бо частина все чітко збулася, а про іншу частину життя покаже
АнтиТроль• 01 декабря в 23:52
Ответ дляЖена сантехника
Может еще скажем им, что Деда Мороза нету?
сколько всего можно рассказать!