ПростоБелка• 02 декабря 2025
Дівчата а це завжди так, коли чоловік підіймається по карʼєрі жінка відразу не
Треба,
В чоловіка скоро колишнього відкрився бізнес (він відкрив) різко все пішло вверх, багато продажів і клієнтів і відразу розлучення і ти мені більше не жінка
Я його на цей бізнес спонукала, підтримувала перші декілька місяців і отримала подякую - розлучення. Це як? А він «пєрєц» в шоколаді зараз, а я в прольоті.
Крим мій• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Дякую вам. Звичайно, було всяке і до цього. Але на початках бізнесу коли був на нулі, то була кардинально інша людина, я підтримувала і чим могла допомагала і багато зробила. Зараз бізнес різко пішов вверх - і ось тобі..
Він виріс, а ви ні , стало тісно с вами .
Тішуся неперетішуся• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ні, не хоче давати більше я вище писала навіть на репетиторів не дав дитині.
Сказав шукай собі роботу де хочеш і яку хочеш.
А дитина спільна?
Брехушечка• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Скажіть, будь ласка, з яких пір займались дитиною, побутом, покупкою продуктів додому, готування речі і так далі - це сидіти рівно на дупі?
Завжди. Цю роботу не видно. Її ніхто не цінкє
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ для100pudov
А в Німеччину для чого? Авторка наче не скаржиться на війну? Нові штани шукати?
Авторка пише що ні роботи ні грошей немає. Це по перше. По друге їй зміна кадру потрібна, щоб в себе прийти. Різдвяна Європа гарно підходить для цього. Без грошей я тільки Німеччину знаю.
Ну і по третє. Навіть якщо нові «штани» знайде і шо? Це фінансово легше буде і самооцінка в авторки підніметься.
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляАнаномчикус
Так тут куча тем ´я расту, иду вперед, мечтаю, а муж остался на месте фукака брошу его´. Человеку хочется и можется нового/молодого/финансовой ровни, распространенное явление короче.
Не в мужьях конкретно дело. Не морочьте себе голову а просто достойно переживите эти трудности. Все будет хорошо.
Автор може і переживе. А з дитиною як бути? Ця вже не підходить треба «комсомолка відмінниця активістка»? Ви читали, що навіть на дитину вже грошей не дав?
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Не дав би він ніколи в житті таке мені зробити)) для мене чоловік який приносить зарплату додому і дозволяє щось там на себе оформлювати це фантастика))
Я оце півдня приміряла на себе вашу ситуацію. Ніяк не натягувалась.
При перших же спробах щось там оформити на рідню летів би під три чорти. Це ваша головна і найбільша помилка. І не кажіть, що не знали про це.
Пластилин_Колец• 03 декабря 2025
Яку у вас були відносини до того, як його бізнес пішов вгору ? Секс, спільний час разом, турбота ? Як до дитини ставиться ? Прочитала про репетитора, він взагалі дитину любить ? Хотів її ? Просто не розумію, як якщо все добре було і тут за місяць можуть повністю зникнути почуття.
А якщо ви це все відчували, то чому не зайнялися пошуками роботи заздалегідь?
Ви пишите, що аліменти будуть малі, я б залишила дитину на нього, поки не знайшла нормальну роботу і житло.
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Значить він вам це дозволив. Мій би таке не дозволив би. Ні за які гроші світу. Все під себе
По іронії долі, таке саме було в моєі матері. І чомусь ще там я не навчилась цьому
Саме страшне, що ви і досі не зрозуміли, що плисти за терцією це свідомо обраний тупиковий шлях.
А ви і досі не гребете. Ви в суд ходили? Чи адвоката почали шукати?
Госпожа Белладонна• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
От і в мене так
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
А найобразливіше - я його просила цей бізнес два роки аби відкрив
Триндєц
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
Триндєц
А що за бізнес то?
Чу Ча• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Автор, миллионы женщин делают то же самое при этом работая. Некоторые разделяют быт и домашние обязанности между партнёрами. Некоторые, как у вас, только один партнёр занимается бытом и не работает, но при этом этот партнёр становится очень уязвимым и в любой момент может случиться то, что случилось с вами. Некоторые живут с мужем, работают, ещё и весь быт и дети на женщине.
Чу Ча• 03 декабря 2025
Автор, я что у вас с жильем? При таких раскладах я не удивлюсь, что жилье тоже оформлено на маму-папу.
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляArgesha
Реклама самого бізнесу вже була? А то так все безпалевно починалося... Замовлення, купа грошей, бізнес стрімко пішов в гору...
Ні і не буде. Я йому ще додатковий дохід маю давати чи що?)
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Поки що шукаю роботу. Це зараз найбільш нагальне для мене.
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Не за місяць а декілька місяців) все зійшло на ні.
Зараз він взагалі собі запланував з 25 до 5 січня поїздку.
Я надіялась сама не знаю на що. Дебілка.
Дитину любив раніше в приділяв час, потім і зараз вже не має часу на неї. Взагалі
Горня капучіно• 03 декабря 2025
на мой практике, у многих мужчин внезапно разбогатевших сносит крышу -и жену потом хочется с идеальной внешностью и молодую и любовницу и тд. Но знаю и семьи, которые сохранились и укрепились.
Цукрові вишні• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Та любій жінці було б сумно.
Сумно що в 2026 все треба починати в 30 років з нуля)
В 30 обычно все заканчивают
Тоскующая• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ви в курсі, що інші ще й на роботу ходять, поки ви до обіду спите і розказуєте, як ви перетрудились зваривши борщу
Тоскующая• 03 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
Прочла дальше, что бизнес с шинами-машинами. Да, женщине одной такое потянуть сложно.
Тогда на любую работу пока устраивайтесь и ищите по ходу лучшие варианты. Потом может что-то присоберете и другое свое дело начнете, пусть и небольшое.
И, конечно, хоть какие-то алименты с него сдирайте.
И перестаньте быть добренький, больше не старайтесь ему угодить и понравиться. Не оценит, а наоборот еще меньше уважать будет.
Забывайте о нем и стройте жизнь без него. Вам и не нужен мерзкий предатель, он вас потерял, все.
Жінка з дитиною, яка немає ні копійки, ні житла через скільки назбирає?
побольшомусекретику• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
От і в мене так
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
Триндєц
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
Триндєц
Потому что проблема не в нем, а в вас)
Бизнес моего супруга тоже пошел вверх,только он оформлен на меня, как все авто и вся недвига😜
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляТоскующая
Я ніколи не спала до обіду.
Навіть коли була дуже хвора. Дитину в школу хто відвів би? Такі висновки. Вам би з моїм колишній зійтися , висновки однакові.
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я знала про це.
Тільки погнати в шию сміливості мені б навіть якби зараз я повернулась в цю ситуацію не було б.
Тоскующая• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Я ніколи не спала до обіду.
Думаю, що дитина вже може і сама ходити, але вам це не на руку було, бо прйшлось би на роботу ходити. Ви така зайнята, що триндець, наче у одної вас дитина. З якою ви не можете повноцінно повчити уроки, що водите її уже до репетиторів
НеВРотик• 03 декабря 2025
Вод, девочки, типичное доказательство того, что любить нужно себя, вкладывать силы и деньги только в себя и никогда не становиться мужику спасательным костылем...
Сочувствую, автор. Думайте теперь, как максимально выгодно для себя от того дерьма уйти
НеВРотик• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Что значит не разрешил бы? К батарее приковал?
НеВРотик• 03 декабря 2025
Ответ дляТоскующая
Хватит уже нести бред с работой. Можно подумать, что работающих женщин не бросают мужья
А що таке?• 03 декабря 2025
Часто. Моя мама фактично допомогла побудувати колись бізнес моєму батькові завдяки своїй репутації та знанням. А йому різко стали потрібні молоді дівчата (зрештою він розорився).
Мій чоловік пішов зараз у гору, але поки що це тільки нам на користь ттт.
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляА що таке?
І дай Боже щоб він ніколи не перетворився як мій
Відразу розлюбив мене, кинув і я йому не треба) сказав ти більше мені не дружина і ніхто.
ПростоБелка
• 03 декабря 2025
Ответ дляНеВРотик
Ну а як пішов все на іншу людину оформив та і все)