ПростоБелка• 02 декабря 2025

Дівчата а це завжди так, коли чоловік підіймається по карʼєрі жінка відразу не

Треба,
В чоловіка скоро колишнього відкрився бізнес (він відкрив) різко все пішло вверх, багато продажів і клієнтів і відразу розлучення і ти мені більше не жінка
Я його на цей бізнес спонукала, підтримувала перші декілька місяців і отримала подякую - розлучення. Це як? А він «пєрєц» в шоколаді зараз, а я в прольоті.
А я кумедна• 03 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Ех, мій чоловік заробляє небагато і любить повторювати ’гроші псують людину’))
Напевно, все-таки щось в цьому є...
Деньги никого не портят, они обличают в человеке то, что в нем было изначально. У вашего это отговорка, чтоб не напрягаться)
А я кумедна• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Та любій жінці було б сумно.
Сумно що в 2026 все треба починати в 30 років з нуля)
Вам всего 30, не гоните. Всё ок у вас будет
Тоскующая• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Я думаю і те і інше у нього.
Ми були разом 9 років.
Пора б вже і на роботу вийти
Фляшунька• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
От і в мене так
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
А найобразливіше - я його просила цей бізнес два роки аби відкрив
Триндєц
Потому что нужно свою энергию вкладывать в себя и идеи воплощать самой. А не растить чужого мальчика...
Это я на опыте своей мамы поняла, которая тоже получила ’я все сам’.
Тоскующая• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Тому що я була безкоштовна кухарка, лох. Який готував на всіх.
Ні продукти були за його рахунок для всіх.
А ви хотіли 9 років рівно сидіти на дупі, не працювати, не готувати?
А я кумедна• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Главная причины всего, что с вами происходит- это нелюбовь к себе, остальное лишь производные, вы изначально в позиции жертвы, жертвуете всем ради других, такое никто не ценит и вытирает о таких ноги. Поменять себя очень сложно, но возможно, если есть желание жить хорошо!
Фляшунька• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Думаю в нього зальоту не буде. І гонор росте ого як)
Поки зальоти в мене)))
Будет. Украинский бизнес это не европейский. Тут тебе дают раскрутиться, кайфонуть, а потом за феберже и в стойло. А для брыкающихся закон еще как работает, без всяких пауз.
Сонячний зайчик• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Дуже хренова і дуже обідно, якщо чесно…
Дякую Вам.
авторе ви хоч розумієте що це йрму не від успіху кришу раптом зірвало? Дуже зручно для жіночої самооцінки так вважати, але жорстока правда в тому що ви з самого початку були не жінка його мрії. Чоловікам треба з кимось бути. Вибачте, треба когось трахати, чиясь підтримка, чиїсь борщі. Не було грошей - не міг він привабити тих жінок яких би хотів. То й знайшов те що доступно. А тепер коли можливостей стало більше, ... Ну самі розумієте. Вибачте за цинічне порівняння але це як: нема грошей, їси курячі шиї, бо щось же їсти треба. Є гроші - купляєш те що до смаку. Ті чоловіки що не кинули жінок коли добилися успіху, з самого початку одружилися на коханій жінці.
НЛОша• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
От і в мене так
Має купа замовлень продаж, клієнтів
І відразу «ти більше мені не жінка».
Триндєц
Відкрийте і ви бізнес!
Станьте його конкурентом!
Одразу попуститься!
Чу Ча• 03 декабря 2025
Ответ дляНЛОша
Відкрийте і ви бізнес!
Станьте його конкурентом!
Одразу попуститься!
Та ничего она не откроет. Будет и дальше сидеть ныть, какая жизнь несправедливая. Автор - минимум 9 лет дома сидела, домашний цветочек, мужнина жена. А сейчас мужа нет, денег нет, работы нет. У нее даже на репетитора ребенку денег нет. Какой там бизнес.
Вільний митець• 03 декабря 2025
Не переймайтесь, хто швидко злітає ще швидше падає. Якщо людина не розуміє підстави для злету (хто поруч, хто спонукає, підтримує і т.д.), втрачають все це хоч і не миттєво, але доволі швидко і болячє б´ється об реальність.
Чебураха з перцем• 03 декабря 2025
Ответ дляСонячний зайчик
От я теж так думаю. Оженився на тій, що була доступна...
Полтавська галушка• 03 декабря 2025
Ответ дляАнаномчикус
Так тут куча тем ´я расту, иду вперед, мечтаю, а муж остался на месте фукака брошу его´. Человеку хочется и можется нового/молодого/финансовой ровни, распространенное явление короче.
Не в мужьях конкретно дело. Не морочьте себе голову а просто достойно переживите эти трудности. Все будет хорошо.
Ну послухайте, є пара і вони живуть в парі,тобто якщо один народжує дітей то другий працює щоб їх утримувати.А виходить що пара розривається бо в когось настав успішний успіх а другий біля розбитого корита.АЛЕ якби жінка знала що так буде то відклала б народження дітей або на потім або назавжди.
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляТоскующая
Скажіть, будь ласка, з яких пір займались дитиною, побутом, покупкою продуктів додому, готування речі і так далі - це сидіти рівно на дупі?
Шумелка Мышь• 03 декабря 2025
Автор ви дуже добра людина і нажаль не до себе та своєї дитини. Якщо не пропрацювати це то наступне оточення може бути таким самим! Через кожне ваше повідомлення відчувається жалість і якась зневага до себе. Співчуваю вам з цією ситуацією з чоловіком, та сприйміть це як можливість себе «перепрошити в 30 а не в 58 років!»
І направляйте всю свою любов і доброту на СЕБЕ! Психотерапія, танці, творчість, і дуже ретельно подумати чи можете її зробити щось зі своїм досвідом, який отримали коли допомогли! Перед тим як йти на «будь яку роботу»
У вас такий фільтр бачення себе що ви наче нічого не можете, що не правда.
Гарачий Чокалад• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Так было всегда, а не с каких пор. Мужчины это никогда не считали работой и тем более подвигом. Когда женщина выбирает семью, а не себя - она проигрывает. Что бы там кто не говорил, а играя в долгую это проигрышная позиция, масса примеров в реале. Мужчины же всегда выбирают себя, за очень редким исключением. Вот и как лавировать М и Ж в этой жизни между семьей и стремлением быть самодостаточными я не знаю. Толковые мудрые люди замечаю считают залогом счастья в семье и браке прибрехивание, обман и тонкие манипуляции. Откровенность, честность и полное доверие - дорога к разводу.
Налитое яблочко• 03 декабря 2025
це звичайна історія, автор. Чоловіки досить часто після успіху хочуть жінку, яка буде знати його тільки успішним. І запам´ятайте, ніколи не допомагайте чоловіку в реалізації. Це його шлях.
Є ідея - робіть самі, бо чоловіки досить рідко цінуюють, що допомогу на перших кроках бізнесу, що прикритий тил, поки вони будують кар´єру
Майданщица• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
А ви були з нами в одній квартирі бачили і знаєте, нє?)
Поки був голожопенко, то й дружина була потрібна. А як гроші появилися, зразу відчув себе мачо. По бл. подався. Це як завжди так у багатьох, на жаль.
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляШумелка Мышь
🥺дякую. Так, дуже я своєю тупістю зробила собі багато проблем…
Налитое яблочко• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
На жаль, чоловіки цього не цінують. Тому я вам співчуваю, але з іншого боку це шанс почати обирати себе в цьому житті, а не когось іншого
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Я розумію що в якійсь мірі мені ще пощастило що в нас немає більше дітей, їх не двоє троє
Але це був дуже дорогий урок в ціною багато років. І моєю тупістю
Налитое яблочко• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
щастя вам. у вас все буде ок
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
щастя вам. у вас все буде ок
Дякую вам 😘 і вам щастя!
Не будь КакСвета• 03 декабря 2025
Коли чоловіка почало заносити на поворотах після того як бізнес пішов в гору, який ми разом робили, де я була ’просто підтримкою’, я сама розвернулася і подала на розлучення. І шо? І пішло усьо по #’# ді.
Немає бізнесу.
Тішуся неперетішуся• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Да , я розумію це.
Тільки я займалась тим аби допомогти йоиу. І отримала те , що отримала. ) тепер в нього все в шоколаді, а мене чекає десь низько оплачувана робота
Якщо бізнес чоловіка - Ваша ідея, допомагали йому, значить Ви знаєте толк в цьому бізнесі. То чому говорите лише про низькооплачувану роботу? Якесь неспівпадіння.
Тішуся неперетішуся• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Та любій жінці було б сумно.
Мля... Я думала, що Вам років з 50.
автор ПростоБелка • 03 декабря 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мля... Я думала, що Вам років з 50.
😂чому
Брюльтик• 03 декабря 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Какой дурной совет!
Вы хотите , чтобы автор себя изваляла в грязи? Чтобы потом не знала куда деться от душевной боли? Ей сейчас и так не сладко, а тут еще вы с таким дурным советом. Ну хоть немного мозги нужно включать.
Он с автором расстался , может возомнил о себе, что он офигенно крутой , что достоин какой-то прекрасной феи ,ему , может кажется, что автор до него не дотягивает, а тут вдруг она еще последует вашему совету и испачкает себя с ног до головы и что это даст ей, по- вашему?
Женщина только вы считаете секс чем-то грязным
Тішуся неперетішуся• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Я зараз дуже розгублена. Мені дуже страшно якщо чесно.
Панікую де знайти роботу, зараз мабуть опинюсь на якійсь дуже поганій роботі бо робота треба на вже.
І все так навалилось 🥺😔і біль і образа і фінанси. Важко дуже
Вас з дому виганяють чи що? Дитина є, вона спільна, тож татко має перед нею обов’язки, діти на відміну від жінки колишніми не бувають.
Житло у Вас спільне? Подавайте позов про поділ спільного майна.
Тішуся неперетішуся• 03 декабря 2025
Ответ дляПростоБелка
Ні, то просто коли кухарка безкоштовна була, то чому б і ні?
Ага, тобто допомога від Вас в бізнесі була отака - прибирати приміщення, нагодувати працівників. Дорогенька, це не допомога в бізнесі, це інше. Ну от будете тепер знати, що не варто бути обслугою.