Дама_из_рекламы• вчера в 19:14
Ходить босиком
Почему дети, особенно подростки дома ходят без носков?
Принцепесочка• вчера в 19:18
Мій з дитинства тапки ніякі не носив, а зараз взагалі босий навіть взимку. Це при тому що дома +19
Принцепесочка• вчера в 19:20
Ответ дляПенек Возмездия
А в чому проблема?
У вас дома стерильна чистота? Він же з тими босими ногами потім на диван чи в ліжко лізе
Червона калина• вчера в 19:24
Моя подросток летом ходит в лёгких тапках, зимой в меховых носках-тапочках, босиком не ходит, большая часть квартиры плитка на полу...
Пенек Возмездия• вчера в 19:28
Ответ дляПринцепесочка
У вас вдома стерильне ліжко?
божечки, скільки у людей тараканів в головах
Принцепесочка• вчера в 19:30
Ответ дляПенек Возмездия
У вас вдома стерильне ліжко?
Ну пилюки в мене в ліжку точно немає. А якщо хтось босими ногами після підлоги туди лізе - то вона там з´явиться
Мелочунь• вчера в 19:33
Ответ дляПенек Возмездия
У вас вдома стерильне ліжко?
Стерильне ліжко для стерильної сраки:)
І купатися лише в дистильованій воді.
Пишна молодиця• вчера в 19:34
Ответ дляПринцепесочка
А носками походить по полу можно и на диван или только босиком табу?)))
Мелочунь• вчера в 19:34
Ответ дляПринцепесочка
Пилюки нема? Вона там є навіть після прання і прасування, спустіться на землю.
постою_послушаю• вчера в 19:57
Ответ дляМелочунь
Ну мы же не знаем какой у человека пол. Может там по сравнению с этим полом постель, действительно, стерильная
Чего тут только не прочитаешь
Донька подруги• вчера в 19:58
Ответ дляПринцепесочка
А у меня не только босые ноги туда залазят, но и 8 лап ))
И два хвоста
Пенек Возмездия• вчера в 20:12
Ответ дляПринцепесочка
А з ванної кімнати до ліжка ви летите? Не дуже розумію, як у вас там все відбувається... Тапки, в тапки бахіли? В тапках є пилюка
Пенек Возмездия• вчера в 20:13
Ответ дляДонька подруги
И два хвоста
Не пишіть такого, бо у людини інфаркт трапиться
Свій варік• вчера в 20:18
Ответ дляПринцепесочка
Я зазвичай перед сном мию ноги.
І вам рекомендую.