Астановитесь• 04 декабря в 19:26

Побачила в Тік ток відео про гадання каблучкою

Там гадали на дітей і вік коли народиш .
В коментарях вичитала , що можна задавати будь які питання , щоб відповідь була так чи ні . І я не знаю як . Але воно працює . Перша дитина , та вік коли я її народила співпали . Чекаю другу . Вік в мене і і чоловіка теж співпадає. Задавала дуже багато питань, відповідь на які я знаю і все сходиться . Воно правда має якусь силу чи я з ума зійшла ?
Дружная семейка• 04 декабря в 19:27
Это обычный маятник, не обязательно кольцо. Да, эта штука работает, как и рамки
Тримаю свічку• 04 декабря в 19:28
Вы с ума не сошли, просто некоторые совпадения считаете магией.
Сірничок• 04 декабря в 19:28
Вы получаете тут информацию, которая подсознательно уже есть в вашей голове
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:28
Ответ дляДружная семейка
Що таке рамки ?
Пацаааааааан• 04 декабря в 19:29
Висилайте мені каблучку, я вам погадаю.
Можна ще й сережки,щоб краще видно було.
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:31
Ответ дляПацаааааааан
Висилайте мені каблучку, я вам погадаю.
Не знаю до чого ваш супер смішний коментар…
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:32
Ответ дляТримаю свічку
Та не деякі . Стосовно віку , я задавала багато різних , але показує саме той , коли народила та маю
Кидстаффовна• 04 декабря в 19:33
Если думаешь в голове то оно так и показывает. Просто цифры загадывала совпадает.
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:35
Ответ дляКидстаффовна
Тобто ви хочете сказати , що підсвідомість впливає на нього ? Ще більше не зрозуміло для мене , яким чином ?
Встидаюся запитать• 04 декабря в 19:40
А что там? Я не поняла.. Берете кольцо, а дальше что?
Гжегож Бженчишчикевич• 04 декабря в 19:42
Ответ дляВстидаюся запитать
И на нитке оно тнлипается. Да по кругу, нет прямо . Фигня
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:44
Ответ дляВстидаюся запитать
Вдягаєте його на нитку . Задаєте питання . Тричі опускаєте поміж долонею та велим пальцем , потім наводите на долоню , щоб відстань над нею була 1-1.5 см . Якщо ходить по колу -відповідь так , якщо маятник - відповідь ні .
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:46
Ответ дляВстидаюся запитать
Якщо цікаво - подивіться в інтернеті .
В моєї сестри теж з дітьми все зійшлось . Ще навіть коли не була вагітна і не планувала , показало третю дитину , хлопчика , ось тільки згадала що все тоді співпало
Вумна вутка• 04 декабря в 19:47
Ответ дляАстановитесь
Тим часом Ілон Маск планує висадку на Марсі.
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:47
Ответ дляВумна вутка
Не запізніться на свій рейс
Встидаюся запитать• 04 декабря в 19:48
Ответ дляАстановитесь
Ок, ясно. А как вы возраст спрашивали тогда не поняла? Просто называли цифру неправильную и правильную?
Вумна вутка• 04 декабря в 19:49
Ответ дляАстановитесь
Не запізніться на свій рейс
Ну та я ж такою фігньою як ви не займаюсь. Середньовіччя. Кільце на ниточці.
А ну спитайте, в наступному році закінчиться війна ?
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:49
Ответ дляВстидаюся запитать
Так . Я просто називала вік від 15 і до 35 . Тільки на двох роках показало так , всі інші ні .
Спробуйте . Цікаво що в вас вийде .
Встидаюся запитать• 04 декабря в 19:50
Ответ дляАстановитесь
Якщо цікаво - подивіться в інтернеті .
Все же тут задействованы вы напрямую. Вот, к примеру, если бы это не знаю что-то иное.. Допустим, само шевелилось что ли))). А так то оно в руках у вас/гадающего..
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:51
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну я сама з цікавості спробувала ) в мене не було цілі , умисно робити правильні відповіді
Тримаю свічку• 04 декабря в 19:51
Ответ дляАстановитесь
Так если вы держите это кольцо,то сами же правильно его шатаете , или что там надо им делать. Это как доска для общения с духами.
Шалена невинність• 04 декабря в 19:51
Просто спостереження: люди, які займаються подібним, частіше задають питання типу «коли я народжу третю/десяту дитину», «чи вийду я заміж», а не «чи поступлю я в Гарвард цього року»))))
Встидаюся запитать• 04 декабря в 19:52
Ответ дляАстановитесь
Спробуйте . Цікаво що в вас вийде .
Надо еще нитку в потемках найти) Но да, время самое подходящее) Дело было вечером, делать было нечего))

А вы вопросы на которые еще нет ответа задавали ну чтобы проверить, на будущее)?
Вумна вутка• 04 декабря в 19:53
Ответ дляВстидаюся запитать

Не надо задавать вопросы, к ответам на которые вы не готовы.
Автор ничем не рискует. Совпало - хорошо. Не совпало - будет мотать, пока не совпадёт. Все равно к тому моменту, как оно типа сбудется, она забудет
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:55
Ответ дляВстидаюся запитать

Я різні задавала . Найближче може бути відомо тільки через декілька місяців . Побачу тоді ) деякі питання питала по разів 10 , і жодного разу не показало іншу відповідь ніж всі попередні
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:57
Ответ дляВстидаюся запитать

Відпишіться тоді , що там в вас вийшло )
Встидаюся запитать• 04 декабря в 19:58
Ответ дляАстановитесь
Или я чего-то не того делаю или хз) Но оно либо вообще не шатается либо маятник, на вопрос да ответ ’да’))
автор Астановитесь • 04 декабря в 19:59
Ответ дляШалена невинність
За моїми спостереженнями люди , які вступають до Гарварду , на подібних сайтах не сидять і не вишуковують кого засміяти своїм «розумним розумом» 😉🫶
Встидаюся запитать• 04 декабря в 20:00
Просто висит ровно , не двигается
автор Астановитесь • 04 декабря в 20:00
Ответ дляВстидаюся запитать
Просто висит ровно , не двигается
Знайома зараз теж перевірила , в неї так само , висить просто ) не знаю , чесно , я взагалі ніяк не впливаю на його рух