Мастер Пис• вчера в 22:53

Я знаю , що дурне питання, але

Трамп вже сказав, що гроші налом давали на це все, не при ньому, але до нього. Вагонами
Більше не буде
Європа російські активи не дає
Нащо і кому ми продали копалини ?
І чому кожний українець в боргу на 8 кусків ?
Розумію, що питання такі собі
Але, то не для срачу
Може хтось пояснить, спокійно
Ми якісь угоди по світу підписували
Потім продали копалини
Потім людей на сто років
Ще в боргу ?
автор Мастер Пис • вчера в 23:10
Ответ дляФокус-Покус
Ну може і не ви конкретно, але ж хтось(73%) за його та весь його кривавий крадійський квартал проголосував
73 не з усіх
А з тих, хто прийшов голосувати
А там половина
Ну і все ж таки повторюсь, війна була до того.
За ким я буду?• вчера в 23:11
Політологині, експерткині з макроекономіки, ваш вихід! Не дарма ж людина напружувалася, щоби таку рідкісну херню написати.
автор Мастер Пис • вчера в 23:11
Ответ дляДама с собачкой
У вашому ’кутку’ з комп´ютерами лише воюють за зарплату. Ви 💯 створюєте ’потрібні’ теми на українських ресурсах за гроші і розганяєте ’правильну’ думку.
Такі теми дуже легко розпізнаються і стиль написання видає.
Ок, і що далі ?
Дама с собачкой• вчера в 23:11
Ответ дляМастер Пис
То ви не вчили географію в школі
Дайте посилання на дані геологічної розвідки і її результати.
П.С. ось тут ви і посипалися ) відповідь на це питання не передбачено вашою методичкою
автор Мастер Пис • вчера в 23:12
Ответ дляДама с собачкой
Що таке методичка?
То щось про ваші місячні ?
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 23:12
Ответ дляМастер Пис
Хто звалить ? Ніхто не валить
Вчора прийшла похоронка на сусіда і однокласника
Аж три тижні повоював
Таких він вже сотий мабуть, на кутку
Американські ’інвестори’ звалять.
А на ’кутку’ скільки у вас садиб?
Дама с собачкой• вчера в 23:12
Ответ дляМастер Пис
Ок, і що далі ?
Не пішла тема, менше фублів дадуть. Тренуйтеся ще.
Дама с собачкой• вчера в 23:13
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Американські ’інвестори’ звалять.
А на ’кутку’ скільки у вас садиб?
Що ж ви ботика на зарплаті так валите. Як то йому гуглить садибу ?
автор Мастер Пис • вчера в 23:13
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Американські ’інвестори’ звалять.
А на ’кутку’ скільки у вас садиб?
Десь біля 5000 сімей
Фокус-Покус• вчера в 23:15
Ответ дляМастер Пис
73 не з усіх
А з тих, хто прийшов голосувати
А там половина
Так, була війна і до гумориста, але якось ракети з шахедами на голови кожного дня не летіли і її дипломатично якось притушили. Не відчуваєте різницю?
вАлнуюся сильнА• вчера в 23:19
Ответ дляДама с собачкой
А чим вам ця тема муляє? Вас посадили сюди гасити всі незручні думки? Так у вас провал, кизякі з очей повитирайте
Триндю-бриндю• вчера в 23:19
Тю! Главное, шоб не с москалями. Шоб москалям ничего не досталось. Правильно же?
Стигла полуниця• вчера в 23:21
Ответ дляФокус-Покус
И выборы в войну провели. Как же так
Крайня невістка• вчера в 23:23
Та у нас грошей, як грязі..., так шо питання дійсно -дурне.

’Верховна рада включила до бюджету
- 60 млрд на кешбек, вовину тисячу;
- 13,7 млрд на невідомі інвестиційні проекти;
- 12 млрд на чергове будівництво доріг;
- 11,4 млрд на збільшення витрат держорганів;
- 10 млрд на скрінінг здоров´я;
- 9 млрд на збільшити зарплат чиновників та прокурорів;
- 5,6 млрд на Телемарафон та стратегічні комунікації;
Іще Укрзалізниця має прокатати кожного українця на 3000 км за державний кошт.
Про себе депутати також не забули - витрати на себе-коханих вони збільшили до майже 200 тисяч на рило. ’
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 23:29
Ответ дляМастер Пис
Десь біля 5000 сімей
Так у вас там райцентр мабуть на кількадесят тисяч, раз такий ’куток’, на мінімум 10 тисяч людей.
автор Мастер Пис • вчера в 23:30
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
І що з того? Можете приїхати подивитись на кладовище
Вже більше центру
Силиконочка• вчера в 23:30
Ответ дляДама с собачкой
А що саме ви підписали? І про які саме копалини йде мова? Це така ж сама афера, як копалини на російській півночі) хуйло Трампу пропонував.
Ви не помітили, що Трамп вже успішно забув про наші копалини? А знаєте чому? Бо ніхто не знає чи вони взагалі там є. Щоб знати це точно треба провести геологорозвідку, а її ніхто не проводив. І не скоро проведе.
А мені здається тема про копалини була піднята для америкосів, що типу ми не просто так помагали Україні і викидали гроші, ми поімєєм з них набагато більше. А нікому нафіг не встрались ті копалини.
І я взагалі не розумію, чого простий люд так за них хвилюється?! Тіпа вона нам належали і люди щось з них мали. Яка нам різниця вони належать умовному пінчуку чи амерокосу. Нам шо так, шо так нічого не перепаде
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 23:32
Ответ дляМастер Пис
Вже більше центру
Ви села і пгт хіба шо в кіно бачили і то не зрозуміли, що бачили.
Силиконочка• вчера в 23:33
Ответ дляФокус-Покус
Як цікаво. Тут послухать, так ніхто не голосував. А де ж взялися тих 73%?
Solnceya• вчера в 23:33
Ответ дляСиликоночка
Як завжди, намалювали
Ви така наївна
автор Мастер Пис • вчера в 23:34
Ответ дляСиликоночка
73 з тої половини, що голосували
А ви б за кого зараз голосували ?
Силиконочка• вчера в 23:35
Ответ дляДама с собачкой
У вас манія переслідування? Що не тема, то ви кричите методичка.
Ви впізнавана вже.
Одужуйте
Фокус-Покус• вчера в 23:42
Ответ дляСиликоночка
Та отож. 2 дні тому опублікували нове соцопитування після міндічгейту, то 54% досі довіряють гумористу
Крайня невістка• сегодня в 00:03
Ответ дляСиликоночка
як де? вітром надуло..
--
а саме смішне, - проклятий барига організував найдемократичніші вибори за останні роки..
так що вітаємо всіх причетних.
Сама собі лікар• сегодня в 03:28
Ответ дляПластилин_Колец
Долги нашей страны перед миром будут выплачивать еще несколько поколений.
Мы по жизни бумажки всякие подписываем и как видно, то толку с них 0
Только платить не с чего. От налогов будут уклоняться.