Леди Г• сегодня в 00:01
Розчарування Варус
Купила бокс в Варусі. Ціна 500грн
Всередині трохи цукерок і 7 карток
- промокод на Київстар ТБ. Тривалість- невідома
- 30% бонусами Wog cafe. 30% від вартості кави вже під час наступної покупки
- ева. Знижка 20% на косметику Patricia Ledo
- три віртуальних боксика для гри
- супер комбо меню за 222грн. В додатку написано звичайна ціна від 200. Тут взагалі не розумію, де знижка
- 25грн в подарунок на наступну покупку в аптеці «Подорожник»
- 20% знижки в Єві на дитячу декоративну косметику Honey Bunny
Сказати, що я розчарована— нічого не сказати. Таким лохом я себе давно не почувала
Всередині трохи цукерок і 7 карток
- три віртуальних боксика для гри
Леди Г
• сегодня в 00:04
Це промокод на знижку* (дорожче ніж без неї) в KFC. Мало того що безглуздий промокод, так ще і не працює
Леди Г
• сегодня в 00:05
Ответ дляАлексаа-
Будете знати.всі ці бокси развод нажаль.я сьогодні дивилась на них і пішла
В Брокард беру бʼюті бокси, завжди задоволена. Навіть в АТБ колись брала давно. Теж ок.
А тут космічна ціна і жодного бонусу
Леди Г
• сегодня в 00:12
Zima_Letto• сегодня в 00:12
Ожидания/реальность не оправдались, это неприятно.
Пусть этот неприятный инцидент компенсируется чем-то хорошим и удачным для вас, до конца года 🙏🏻
Я старый замшелый пень, который никогда в жизни не покупал ни боксов, ни адвент-наборов. Зачем эти штуки вам, люди? Это ожидание сюрприза под крышечкой или что движет покупкой? Вроде ж деньги приятно тратить на реально нужные покупки, когда понимаешь, за что заплатил и что будешь иметь в результате
Леди Г
• сегодня в 00:16
Ответ дляPrervana
Адвенти доречі реально вигідно купувати. Там хоч є опис наповнення і ти точно знаєш, що купуєш.
Леди Г
• сегодня в 00:18
Ответ дляZima_Letto
Дякую, добра Людина 🩷
Дуже важкий день видався. Побачила зразу від того, від кого не очікувала. Думала куплю бокс, можливо він якось покращить настрій
Ответ дляЛеди Г
Я не понимаю выгоды. Ну допустим, там в том адвенте есть 5 реально нужных вещиц. И еще 25 чего-то в нагрузку. Разве не выгоднее купить эти 5 нужных, поймав их по хорошим ценам по отдельности? Это однозначно должно быть дешевле, чем эти же штуки, но еще и запакованные в доп. упаковку. Она не бесплатная
Тишком_нишком• сегодня в 00:22
Ответ дляPrervana
Это для тех, кто любит пробовать новое, а не годами пользоваться одним и тем же
Леди Г
• сегодня в 00:22
Ответ дляPrervana
Є адвенти, де потрібно 20 з 25. І це вигідно
Болтушка Му• сегодня в 00:37
А мені так як раз треба промокод КиївстарТБ! Якщо вам не треба - поділіться, будь ласка! Так чекала Кава з кардамоном другий сезон, а його транслюють там. А я думала по СТБ буде(((
Zima_Letto• сегодня в 00:41
Ответ дляЛеди Г
Дякую, добра Людина 🩷
і вам дякую за тепле повідомлення.
Тут імовірно сам факт важкого дня дався взнаки— якщо б був нормальний рівний день то ви через цей бокс засмутилися але б через годину післали його під три чорти та забули, умовно. А воно навпаки— наклалося одне на друге і роздратування з розчаруванням суцільні. Обіймаю вас віртуально, на знак підтримки, хай все негативне залишиться у минулому дні…🙏🏻❤️
Леди Г
• 56 минут назад
Ответ дляПиу!Пиу!
А мне нравится варус, ассортимент хороший
Купувати їх бокси і лишилися задоволені? Чи не читали пост, а просто зайшли написати, що купуєте продукти там?