Кривая спроса• 1 час назад

Похваліть свого котика/кицю з фото.

Шукаю котячу дитинку в свою родину, ніяк не можемо визначитись з породою. Але я дуже хочу британську дівчинку, дитина просить шотландську. Але пишуть, що вони прямо дуже незалежні. Мені це ок, немає багато вільного часу, в дитина більше хоче спілкування з тваринкою. Поділіться будь ласка перевагами породи свого улюбленця. Якщо буде фото, буду вдячна. Люблю дивитись на цих пухнастих красунчиків.
Анонимарик• 1 час назад
Удалено администрацией...
руки_Крюги• 1 час назад
Люблю шотландских
dulenok• 1 час назад
Шотландец. Вредная нетискабельная плюшка. Начинаешь брать на руки гладить, орет так будто с него живьем шкуру снимают.
маминаБубочка• 1 час назад
Дьявол и демон
сама себе прекрасная• 1 час назад
Подобрали на улице котенка, сейчас ей 17 лет.Для того чтобы любить, порода не важна!
Плету корзинки• 1 час назад
Що будете купувати у заводчиків?
Чому не взяти звичайного кота, кицю ?
Вони грайливі, цікаві , менше хворіють
Нога на ногу• 1 час назад
Британцы и шотландцы по характеру будут +/- одинаковые. Но шотландцы более болезненные генетически.
Если ребенок хочет более тактильного и компанейского зверя, то лучше кот, а не кошка. В большинстве своем у них характеры попроще.
Но беспородная дворняжка по характеру часто намного лучше, чем чистокровка)
автор Кривая спроса • 1 час назад
Ответ дляруки_Крюги
Люблю шотландских
Такі прекрасні❤️❤️❤️
Люблю джаз• 1 час назад
Найкраща порода, дворянини, один з села, інша зі смітника, більш вдячних і класних тварин не бачила.
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
💯
автор Кривая спроса • 1 час назад
Ответ длямаминаБубочка
Дьявол и демон
Але які красиві
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Абсолютно нет.
У автора нормальный осознанный подход
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляКривая спроса
Такі прекрасні❤️❤️❤️
Малі всі гарні
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Бенгалку беріть. Вона дуже компанійська, можна гуляти як собачкою на шлейці, здоров´я відмінне, нашій 6 років, а досі грайлива як кошеня
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Помоему этот ангелок сверху, пытается задушить ангела снизу.
Бринзолетта• 1 час назад
Беріть простяка- вони ласкаві та ніжні мазуни , а ще грайливі. Ті британці та інші породисті недотроги ,на руки не візьмеш і не пограєшся.
Донька подруги• 1 час назад
вам не покажу
вы выбираете породу, которая очень проблемная в плане сердца и суставов
непонятные расплодники только усугубляют проблемы
нельзя вам животных
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Кому як, нам підкинули були, то вона тільки мимо лотка какати ходила, нічого не допомагало. Добре, що знайомий захотів її забрати, бо в мене сил не було з нею.
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
То вона люблячи))) Він шипів на неї пару днів, як вона з´явилася, а вона старанно його змушувала себе полюбити)))
рукиЖимолости• 1 час назад
Американская бурма короткошерстная. Любит играть, мурлычет, спит под одеялом, но может и сама по себе быть. Любимица наша
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Дуже красива
рукиЖимолости• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Дуже красива
Дякую 🥰
А ось і я• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Зашла тоже за бурму написать

Но мне очень важна тактильность, поэтому шерсть была одна из важных пунктов
Донька подруги• 57 минут назад
люди
тысячи котиков каждый день гибнут на улицах
все приюты забиты и большинство котиков из них НИКОГДА не выйдут и не найдут семью
даже у красивейших котят шанс пристройства минимальный
это живые души
а вы продолжаете спонсировать плодильни из какого-то тщеславия непонятного. и своими преступными действиями еще больше усугублять этот ужас. вы настолько беспородны, что вам нужен именно ’породистый’ кот?

мама вашего ’породистого’ котика годами не выходит из клетки и рожает по несколько раз в год. в 4-5 лет ее выкинут как отработанный материал.
Ацетилсалициловая кислота• 56 минут назад
А сколько лет ребенку? Если маленький, то я бы не советовала пока заводить животных
Зараз все скажу• 55 минут назад
З вулиці. Люблю до нестями! Розумна, добра і капець яка залюблена! Ходить за мною як собака і чекає на вікні, коли їду з дому і кожен раз зустрічає біля дверей
Цветов Мне срочно• 55 минут назад
В нас пробнік тігра))) а в батьків шотландець
Наша добра, грайлива кицька, не сильно перебірлива в їжі порівняно з Шотландцем. Можна потіскати, мявкає постійно (рот не закривається). Ми її підібрали, люблю безмежно це мале чудо!)

А от Шотландець злий котік. У ветеринарній клініці так записано - злий. Троє ветеринарів тримає в рукавицях, щоб оглянути/зробити прививку. Всіх розкидає.
Перейдеш дорогу - влупить лапою, невчасно дасиш їсти - влупить, перестанеш гратись - влупить, погладити можна спросоння . Їсть тільки телятину і консерви гурме . І тільки свіже (відкрите сьогодні). В туалет ходить тяжко раз в 3 дня (при цьому треба давати дорогу пасту , щоб котік посрав), часто ще й треба мамі кормити з рук, щоб поїв . Короче він з таким характером. Я з голими ногами повз нього не проходжу, бо бʼє больно.
Як_наготую...• 54 минуты назад
Ответ дляДонька подруги
люди
это живые души

Как вы достали со своими дворняжками! Нравится - забирайте себе, зачем в каждой теме втюхивать их людям? 🤬
рукиЖимолости• 52 минуты назад
Ответ дляА ось і я
Зашла тоже за бурму написать

У Вас тоже бурма? Мы свою обожаем тискать, очень приятна шерсть и почти не линяет, достаточно раз в неделю перчаткой для вычесывания пройтись
Донька подруги• 50 минут назад
Ответ дляЯк_наготую...
дворняжка тут только вы
Я пытаюсь людям открыть глаза, это АД на улицах
В то время , как здоровые бабищи громко ноют, что им тяжело живется, рядом в страшных муках тихо умирают животные
Обреченные именно из-за таких бабищ
Но вы как слепые
Относитесь к животным как к игрушкам

вашими ’породистыми’ животными, которых вы купили, точно так же забиты все приюты. купили и выбросили