Стефанія• 2 часа назад
Де шукати робітників на ремонт у новобудові?
Вперше маю робити ремонт з нуля і не своїми силами. Підкажіть, як і де ви шукали робітників? Чи швидко знайшли? На які ціни розраховувати?
Счастье_же_вот_оно• 2 часа назад
нашли прораба через знакомых. прорабу озвучиваете какой вы хотите ремонт - бюджет или нет, он считает смету. далее решаете
Гопница-Советчица• 2 часа назад
якщо це новобудова, пройдіться по сусідах, будете бачити і відношення до виконаної роботи і якість. Не всі роботи виконуються одночасно
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляСпайдерВумен
А мужик для чего?
По суті питання відповідь буде?
СпайдерВумен• 2 часа назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Это расчёт телом?
Счастье_же_вот_оно• 2 часа назад
Ответ дляСпайдерВумен
Это расчёт телом?
Удалено администрацией...
СпайдерВумен• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
У каждого свой бюджет
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
Вони мовчать, як партизани, ніхто не сдає своїх)
СпайдерВумен• 2 часа назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Удалено администрацией...
СпайдерВумен• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
Адміни, забаньте уже цю істоту! Скільки можна слухати це виття з боліт?
СпайдерВумен• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляСтолічна штучка
Сайт Кабанчик
Вам не здалося, що там дорого? Раніше користувалася послугами через нього, потім зрозуміла, що там прайс +30-50% одразу
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
Я так искала на форуме дома и просила ещё возможность показать ремонт. Откликнулось человек 10. После визита в одну квартиру там был семейный скандал, мужик не сказал своей даме и она конечно была в шоке когда он показывал мне ванну, кухню и спальню
Сосиска_Втесте• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Тю. Якісь дивні. У нас навпаки всі всім рекомендують
Гопница-Советчица• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
взаправду, є група ОСББ будинку
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
взаправду, є група ОСББ будинку
У нас ще немає осбб, будинок тільки сдали на днях.
Гопница-Советчица• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
тоді ніжками
Столічна штучка• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Ничего не скажу. Зато надёжно.
Да и строители, большинство, в окопах укрепления строят...
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
тоді ніжками
Куди ніжками? Майбутні сусіди не діляться контактами робітників, бо самі роблять ремонти. Є тільки група черги будівництва.
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
взаправду, є група ОСББ будинку
Да, я в такой группе своего дома и спросила, там у нас постоянно кто-то «козликов» ищет, кто-то перфоратор итд
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Я начала делать ремонт через год после сдачи дома, многие ремонты уже сделали. Да и лучше чуть подождать пока дом даст усядку
Слоник-тоник• 2 часа назад
Я у знайомих питала. У тих, хто робив в останні 5-6 років.
У них ремонт був не у новобудові, але все одно так краще, ніж шукати по оголошеннях.
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляМалинка Алинка
ремонт не може бути дешевим. все що якісно - це дорого.
Дорого - взагалі не значить якісно. Абсолютно. Це ви мені свого чоловіка рекламуєте? Він робить дорого і якісно?)
Бжоли-бандерівці• 2 часа назад
Автор, співчуваю Вам, як згадаю свій перший ремонт 7 років тому, то волосся дибом!
На сьогодні вже зробила 4 повноцінні ремонти (з майстрами), є досвід, і вже майстри не можуть нажухати, як тоді, в перший раз.
Що пораджу - шукайте по знайомим, хоч з якимись відгуками, бо махінаторів дуже багато, і найгірше - потім перероблювати після когось.
По етапам ремонту - спочатку сантехніка чорнова (якщо не потрібно перепланування по стінам робити), потім електрика, стіни, підлога.
А ще добре, коли є проект, і не потрібно думати де розетка, де меблі і т.д. Проект можна замовити лише технічний, з розстановкою меблів, він досить недорогий, за 45 м.кв я платила 3500 грн
Щодо майстра, в Києві можу порадити лише сантехніка і дизайнера по проекту
Та_все_ок_будет• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
По суті питання відповідь буде?
У меня очередь на год , реально людей нет (
Из 3 плиточник -один остался
Та_все_ок_будет• 2 часа назад
Ответ дляМалинка Алинка
Разные бюджеты , сейчас проще на это смотрят , чаще белый и все -войнам
Стефанія
• 2 часа назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую вам за змістовну відповідь! Таке тут нечасто зустрінеш! Це дуже цінно!