Реверанс• 2 часа назад
«Наш російський квартал»: що сталося з бізнесом учасників «Кварталу-95» у Росії?
«Провокатори тут... Журналюги. Я в цьому бізнесі давно не беру участі», — відповів сценарист Студії «Квартал-95» Борис Шефір.
Це реакція на питання про «кварталівський» бізнес у Росії. Напередодні президентських виборів з власників компаній вийшов Володимир Зеленський, а до початку 2022-го з російським бізнесом нібито попрощались й інші учасники Студії «Квартал-95». Ми проаналізували десятки витягів і соцмереж. Схоже, соратники Зеленського й надалі контролюють російські кінокомпанії.