Лунтик-паунтик• вчера в 13:56
Є тут косметологи?
Скажіть, якщо в один день зробити годковий рф, а наступного - ботокс і juvederm volite, так можна? Рф не завадить ін´єкціям?
Колупалочка• вчера в 14:58
о, тут повно косметологів. особливо якщо треба щось обісрать. якщо ж дати пораду, то немає нікого, внізапна.
Почемучка• вчера в 15:02
Не косметолог, але після РФ я б зачекала, хоча б 2 тижні, вже потім ботокс і т.д.
Лунтик-паунтик
• вчера в 19:51
Ответ дляКолупалочка
Ну сеоріш за все багато клієнтів косметологів, то процедури які робили вони знають, але отакі подробиці навряд чи 🤷🏼♀️