Алина-eb61• вчера в 15:53

Белый дом опубликовал стратегию на 26 год где хочет дружить с рф а европа мешает

https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2025...
США включили в стратегию нацбезопасности отказ от расширения НАТО и восстановление отношений с Россией

Администрация Дональда Трампа намерена изменить подход к обеспечению стабильности в Европе. Для этого она готова отойти от главных принципов, действовавших после Второй мировой войны, следует из опубликованной стратегии (https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2025...) национальной безопасности США. Они предусматривали военные гарантии безопасности со стороны США, а желавшие получить их страны вступали в Организацию Североатлантического договора.

«Коренной интерес Соединенных Штатов заключается в том, чтобы договориться о скорейшем прекращении военных действий в Украине с целью стабилизировать европейскую экономику, предотвратить непреднамеренную эскалацию или расширение войны, восстановить стратегическую стабильность в отношениях с Россией», – говорится в стратегии.

В документе также подчеркивается, что администрация Трампа не может согласиться с европейскими чиновниками, которые «питают нереалистичные ожидания в отношении войны» в Украине.

Поэтому в Вашингтоне намерены переложить на Европу ответственность за собственную оборону, стабилизировать отношения с Россией, а также отказаться от дальнейшего расширения НАТО. Один из приоритетов европейской политики администрации Трампа изложен в стратегии так: «Положить конец восприятию НАТО как постоянно расширяющегося альянса и предотвратить такое развитие событий в реальности».

Также, согласно документу, целью США становится уменьшение военной поддержки европейских союзников. Европа должна «стоять на собственных ногах» и «принять основную ответственность за собственную оборону», говорится в стратегии.
Зробіть вибір:
вже голосів: 34
предатели
так нам всем и надо сша правы
LudaSHS• вчера в 15:58
Сталого старого світового порядку не має і не буде вже. Кожен сам за себе. А Європі ще раз натяк, бо вона радувалися що вони в Нато, Нато без Сша і виконання пунктів вже мильна бульбашка.
Це новий процес побудови зовсім нової архітектури безпеки, і ми в ній залучені(

Щодо Сша - Америка Маga , це на та Америка 20 ст, не та , що взяла на себе ролі після 2 світової. Байден останній президент Америки, яка воліла впливати як світовий поліцейський.
Неясно до чого Трамп ще приведе світ.
LudaSHS• вчера в 15:59
Голосувалка лайно
У вас був інший нік колись
vinika• вчера в 16:03
Вариант голосования добавьте:
Кончены импотенты Сша
LudaSHS• вчера в 16:04
Цей маніфест просто подарунок оборонним підприємствам, ото потирають руки, єра зброї і мілітаризації прискорюється
Шалені кошти будуть вкладатися в зброю,і хтось буде мати надвеликі статки
viter33• вчера в 16:11
Позитиви такого документу:
1) світ зрозуміє, що слова США нічого не вартують, якісь гарантії дає лише ядерна зброя
2) може нарешті усі відмовляться від долара США, це єдиний важіль тиску/шантажу у США
3) після виборів в США 2026 ситуація для рижого може змінитися і тоді документ викинуть на сміття (разом з рижим і його компанією)
автор Алина-eb61 • вчера в 16:09
Ответ дляLudaSHS
Голосувалка лайно
У вас був інший нік колись
нет не было
Манула• вчера в 16:09
’конченные ублюдки’, дивитесь кровавими грошима не подавитеся
автор Алина-eb61 • вчера в 16:10
Ответ дляvinika
Вариант голосования добавьте:
Кончены импотенты Сша
это и есть предатели
по причине конченной импотентности
lus_so• вчера в 16:13
Ответ дляLudaSHS
Десь так, от тільки райтеон з локхід вибирають гілку, на якій повіситись, бо їм ці гроші не світять. Європа все віддасть своєму виробнику.
LudaSHS• вчера в 16:17
Ответ дляlus_so
Так
Навіщо американськи технології і залежність від Сша ? В новій моделі безпеки світу?
Рейн метал буде в виграші і інші
Natalia505• вчера в 16:17
Мене більше турбує підняття заробітних плат нашим депутатам і зменшення грошей в держбюджеті на оборону і військових. Бюджет за який проголосували. Мені неясно до чого ці виблядки приведуть мою країну.
viter33• вчера в 16:23
Ответ дляLudaSHS
Спірно
4 роки розкачуються, а не можуть вийти на нормальні обсяги виробництва , вже не кажучи про політичні ігрища (тим - поставимо, тим - не поставимо, тих - поставимо в чергу на танки/літаки на 10 років)
І кому потрібні ті американські/єропейські оборонні фірми з їх ракетами до ППО по 2+ млн. дол. (яких вони роблять 10 шт. на місяць), якщо Китай вже сказав , що зробив гіперзвукову балістику по 100 тис. дол і може їх робити тисячами
’фініта ля комедія’ американській і взагалі західній оборонці.
Жиди за місяць побачили, що рівень перехоплення іранської балістики впав з 95% до 70% (і це найкращою в світі ізраїльською ППО, якій допомагали усі кому не лінь) і швидко закінчили війну, оголосивши себе ’переможцями’)))
lus_so• вчера в 16:24
Ответ дляLudaSHS
Так
Рейн метал буде в виграші і інші
Я власне про це і кажу. Американці будуть тупо зайві в новому конструкті цивілізованого світу.
LudaSHS• вчера в 16:31
Ответ дляviter33
Спірно
Ну ви думаєте, що Єс буде підтримувати впк таки Сша?
Коли все застаріло, коли потрібні нові технології. ? Так там є контракти Патріот, Ф ки.
А Новий погляд на сучасну війну і нові операції? Операція Паутина показала як малими засобами можна зламати безпеку, виставлену десятиріччями, а таких операцій може бути безліч. Плюс кібер безпека.
Взагалі. думаю скандинави просікли це в 23/24 р, коли оно почали в наші технологіі вкладати.
Памʼятаєте спори з ф-35 , типу навіщо вони світовим замовникам, якщо це залежність від Сша. І далі і далі
Ми зараз в тій фазі, що старий метал вже не так потрібен, виклики є нові, і йде пошук нових методів і інструментів.
Навіщо ватага кораблів, якщо є дешеві морські дрони, і т д
В так навіщо авіація, коли є дальня балістика, і т д
LudaSHS• вчера в 16:31
Ответ дляlus_so
Якщо Атлант замість ’розправив плечі’’, забʼється в куток і втратить вплив, він не буде Атлантом.
viter33• вчера в 16:35
Ответ дляLudaSHS
ВІд американської зброї будуть масово відмовлятися - дорога, і США можуть будь-коли заблокувати. Хіба що Катар із саудитами купуватимуть)), щоб США свої бази з Близького Схожу не прибрали і іранці з хуситами усіх не розбомбили
Решта (хто може) - буде робити своє (або купувати в корейців, турків,.... локалізовувати у себе виробництво)
Ну і ЄС може нарешті зміниться, бо необхідність 100% консенсусу у всіх питаннях ( в т.ч. оборонних) - це завідомо тупік. Навіщо вкладати гроші в тупік ?
Star39• вчера в 16:34
Поддерживаю новую Национальную стратегию США. Хватит им играть роль мирового полицейского. Без их денег и участия война в Украине закончится быстрее. Скорей бы еще коррумпированное руководство Европы убрать с дороги, никак не нажрутся гады
автор Алина-eb61 • вчера в 16:34
-Адміністрація США «перебуває в суперечності» з європейськими чиновниками, багато з яких «топчуть» демократичні норми;
LudaSHS• вчера в 16:34
Ответ дляviter33
А я про що
Так, від американсткої підуть.
автор Алина-eb61 • вчера в 16:34
Ответ дляStar39
пу перелогиньтесь
viter33• вчера в 16:35
Ответ дляLudaSHS
Атлант уже давно лише друкує долари і збільшує свій держ.борг, на решту - тупо ’поклав’ Ось такий ’атлант’((((
автор Алина-eb61 • вчера в 16:37
Німецькі студенти влаштували масштабні протести у 90 містах проти повернення призову, заявляючи, що «краще жити під владою Путіна, ніж воювати»

Бундестаг планує з 2026 року розсилати всім 18-річним анкети з QR-кодом: чоловікам обов’язково, жінкам — за бажанням. Спершу служба буде добровільною, але у разі нестачі кадрів призовників «добиватимуть».
Молодь наполягає, що не збирається «вмирати за державу» і в разі загрози обрала б втечу або навіть життя під окупацією замість війни.

LudaSHS• вчера в 16:37
А так звані країни Півдня підхватить інший Атлант- Китай
Star39• вчера в 16:37
Ответ дляАлина-eb61
Да, с этим особенно согласна. Европейские чиновники зажрались и давно наплевали на демократию. Люди хотят мира, а они топят за войну.

’Администрация Трампа находится в противоречии с европейскими чиновниками, которые питают нереалистичные ожидания от войны, находясь в нестабильных правительствах меньшинства, многие из которых попирают основные принципы демократии для подавления оппозиции.

Значительное европейское большинство хочет мира, однако это желание не воплощается в политику, во многом из-за подрыва демократических процессов этими правительствами. Это стратегически важно для Соединенных Штатов именно потому, что европейские государства не смогут реформироваться, если окажутся в ловушке политического кризиса’, - говорится в документе.
viter33• вчера в 16:40
Ответ дляStar39

Оригінально, коли рижий з рівнем підтримки у США на рівні 36% розповідає про ’нестабільні урядові меншості Європи’
https://glavcom.ua/world/world-politics/rejtinh-sk...
Star39• вчера в 16:40
В документе также говорится, что война в Украине ’имела обратный эффект, усилив внешнюю зависимость Европы, особенно Германии’. В частности, немецкие химические компании строят в Китае крупные перерабатывающие заводы, используя российский газ, который они не могут получить на родине.
Star39• вчера в 16:46
Запрет на дальнейшее расширение НАТО, о котором говорится в новой стратегии нацбезопасности США, тоже поддерживаю
lilul990• вчера в 16:52
Уче це закінчиться війною росії і Європи кінець кінцем. І глобальним піздєцом на цьому багатостраждальному континенті

Не треба мені розказувати шо в Європі нема кому воювати. Цей пиздьож оставте собі. У росії так само мало бажаючих. Уже.
Манула• вчера в 16:55
Ответ дляlilul990

Мітинги оголошено в 90 містах Німеччини: студенти виходять «проти» повернення призову з гаслами «Краще жити під владою путіна, ніж воювати», — «Еспресо».
Як це не сумно, кривавий диктатор путін всіх переграє
lilul990• вчера в 16:58
Ответ дляМанула
Мені покуй шо там оголошено. Це російська операція і агентурна брехня як і багато з того шо транслюється в уши росіянам шоб запевнити шо Берлін за три дня і шо там воювати з тою європою