Попа как у Кардашьян• Изменено 23 ноября в 19:41

Вирішують нашу долю

Ось такі хлопці серйозні
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно

❗️24 пункти плану Європи після закінчення війни в Україні

▪️Після завершення конфлікту вводяться заходи для сталого миру та безпеки.
▪️Росія та Україна зобов’язуються дотримуватися припинення вогню на суші, у морі та повітрі.
▪️Сторони починають переговори про міжнародний моніторинг режиму тиші.
▪️Контроль миру забезпечують союзники України під керівництвом США — переважно дистанційно (супутники, БПЛА).
▪️Створюється механізм фіксації порушень та реагування на них.
▪️Росія повертає всіх вивезених українських дітей під міжнародним контролем.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», звільнення всіх цивільних.
▪️Територіальні питання обговорюються за поточною лінією фронту.
▪️Після стабільного припинення вогню забезпечується гуманітарний доступ і поїздки сімей через лінію розмежування.
▪️Підтверджується суверенітет України, жодного примусу до «нейтралітету».
▪️Україна отримує юридично гарантовану безпеку, включно з американськими гарантіями, подібними до статті 5 НАТО.
▪️Жодних обмежень на ЗСУ та оборонну промисловість.
▪️Гарантами виступають європейські країни та інші партнери; Україна може розміщувати союзні сили.
▪️Вступ до НАТО можливий за згодою всіх членів.
▪️Україна приєднується до ЄС.
▪️Підтверджується без’ядерний статус України.
▪️Територіальні питання вирішуються після повного припинення вогню; потім сторони не змінюють кордони силою.
▪️Україна відновлює контроль над Запорізькою АЕС і Каховською ГЕС; отримує прохід по Дніпру і контроль над Кінбурнською косою.
▪️Економічне співробітництво України з партнерами не обмежується.
▪️Україна відновлюється і отримує компенсації, зокрема за рахунок російських активів.
▪️Санкції проти Росії можуть пом’якшуватися після сталого миру і відновлюватися у разі порушень.
▪️Починаються переговори з європейської безпеки за участю всіх країн ОБСЄ.

Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Файна цьоця• 23 ноября в 19:42
.
автор Попа как у Кардашьян • 23 ноября в 19:43
Ответ дляФайна цьоця
.
Та я так і знала що хтось побачить
Оговорка по Фрейду
Замріяна• 23 ноября в 19:42
Достали
Бритоножка• 23 ноября в 19:43
Невероятно! Вот это фокус! Хрен бы мы додумались сами в тг посмотреть
ВетерВполе• 23 ноября в 19:44
Да наплевать уже главное не стреляйте дайте работу чтобы хватало на еду. И то хорошо. И мир во всем мире.
Чупокабра• 23 ноября в 19:44
Удалено администрацией...
Оце так цабе• 23 ноября в 19:44
Ці пункти для нас кращі, саме тому путін їх відкине
Але тоги хай йдуть
Ламборджини• 23 ноября в 19:45
Раздел досуг, развлечения.
автор Попа как у Кардашьян • 23 ноября в 19:45
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Та ідіть ви далеко і надовго
Мені все одно хто що пропонує, хай заминають, притискають, примушують, вимагають. Все одно
Оце так цабе• 23 ноября в 19:45
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Всі ж займаються цим шоу. Може Трампу воно треба
Ламборджини• 23 ноября в 19:46
Более менее, чем был до
Заикальница• 23 ноября в 19:50
Ответ дляЛамборджини
Раздел досуг, развлечения.
Так это оно и есть. Собрались, нафантазировали, а завтра раша подотрется этой писаниной.

ЕС использует Украину как яму для превращения «помощи» в наличные денежные паки для европейских старых пердунов у власти. Поэтому наш гнусавый так часто гастролирует по ЕС, потому что без досмотров. Войнв еще будет долго…
Оце так цабе• 23 ноября в 19:46
А Рубіо сказав сьогодні деякі пункти змінили
То хотілки рашки були, це план Європи і наш, бо наші теж згодні.
Зараз всі чекатимуть відповедей рашки
Оце так цабе• 23 ноября в 19:47
Ответ дляЛамборджини
Более менее, чем был до
Так цей НАМ норм
автор Попа как у Кардашьян • 23 ноября в 19:47
Ответ дляОце так цабе
Так цей НАМ норм
Прийдеться все одно іти на поступки
А_мій_самий_самий• 23 ноября в 19:48
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма• 23 ноября в 19:48
Ответ дляБритоножка
Ну как это! А поговорить?😁
Парова машина• 23 ноября в 19:48
Хуйло не согласится
Самохвалова• 23 ноября в 19:49
На такой план рашка точно не согласится...
Чупокабра• 23 ноября в 19:49
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та ідіть ви далеко і надовго
Удалено администрацией...
Парова машина• 23 ноября в 19:49
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Скорее 2-й вариант
Ленне-Рейма• 23 ноября в 19:49
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Да погодите вы! Вот этот вариант⤴️ всяко лучше ультиматума Зеленскому. А там уже от путина зависит. И если этот план утвердят, то давить уже будут на рашку. Хоть что-то. Лучше чем ничего
Ламборджини• 23 ноября в 19:50
Ответ дляПарова машина
Хуйло не согласится
Согласится, помнётся и согласится. Ему эта затяжная война тоже не нужна.
ПолБатона• 23 ноября в 19:50
Это чьи пункты ? Наши или России ?
Платье Длинное бальное• 23 ноября в 19:50
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Я тоже не поняла, все встречаются,кроме представителей из раши
автор Попа как у Кардашьян • 23 ноября в 19:51
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Парова машина• 23 ноября в 19:51
Ответ дляЛамборджини
Нет, извините Вы наивны
Чупокабра• 23 ноября в 19:52
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
Як це повʼязано із тим, що той, хто нападає не збирається припиняти?
Я ВПО з 14 і чудесно це розумію.
До чого ваша істерика.
Ленне-Рейма• 23 ноября в 19:52
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Вы к себе во множественном числе?😁 неконтролируемая потребность в чувстве собственной важности?😂
Ламборджини• 23 ноября в 19:52
Ответ дляПарова машина
Нет, извините Вы наивны
Я реалист