АфродитаПетровна• вчера в 21:39
Чи потрібна віза для Кіпру?
Хто був у цьому році на Кіпрі? Чи потрібна віза? Маю біометричний закордонний. Проживаю в Австрії,але я думаю це не має значення, так як я ж подорожую з українським паспортом. Поділіться інформацією, буду вдячна
Несу пургу• вчера в 21:40
Огляд від ШІ
Так, з біометричним закордонним паспортом громадянам України не потрібна віза для короткострокових туристичних поїздкок на Кіпр (до 90 днів протягом 180 днів). Ваше проживання в Австрії не має значення, оскільки вирішальним є громадянство України та наявність біометричного паспорта. Навіть у 2025 році правила для українців залишаються безвізовими для туризму.
Основні моменти:
Без візи: Можна в´їхати без візи, маючи біометричний паспорт.
Термін перебування: До 90 днів протягом 180-денного періоду.
Документи: Біометричний паспорт, медична страхувка, підтвердження мети поїздки та фінансового забезпечення можуть бути запитані на кордоні.
Проживання в Австрії: Не впливає на візовий режим; ви подорожуєте як громадянин України.
Хто був цього року?
Багато українців, які подорожують з біометричним паспортом, відвідували Кіпр у 2025 році, користуючись безвізовим режимом для туризму.
Що ще перевіряти:
Перед поїздкою завжди перевіряйте актуальні правила в´їзду на сайті МЗС України або посольства Кіпру, оскільки правила можуть оновлюватися.
Основні моменти:
Хто був цього року?
Що ще перевіряти:
АфродитаПетровна
• вчера в 21:44
Ответ дляНесу пургу
Огляд від ШІ
Основні моменти:
Хто був цього року?
Що ще перевіряти:
Основні моменти:
Хто був цього року?
Що ще перевіряти:
Також його запитувала) але мій хлопець запитав на німецькій, типу а-ля чи потрібна віза з українським громадянством і він сказав що так 😂 у всьо, у нас паніка, бо квитки через 10 днів😂
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 21:47
Насправді за вашим вибором. Ви можете використати дні безвізу, а можна взяти візу Кіпру і безвіз використовуватись не буде. Візу можна оформити на місці і по моєму безкоштовно
АфродитаПетровна
• вчера в 21:58
Якось читала інформацію що якась дівчина подорожувала і запитала чи потрібна віза, на що отримала негативну відповідь, а по прильоту виявилось що треба і оформити її на місці начебто не можна було.
Що з цим жпт робити😂😂
АфродитаПетровна
• вчера в 21:59
Що з цим жпт робити😂😂
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 22:00
Ответ дляАфродитаПетровна
Що з цим жпт робити😂😂
Не користуватися, він мені недавно видав інфу і дав посилання на наукове дослідження і статтю, але і перше і друге він вигадав
Полюю на дрони• вчера в 22:03
З Українським біометричним паспортом не потрібна віза. 4 дні тому повернулась з Кіпру. Контроль проходила, навіть печатку в паспорт поставили, хоча летіла з країни ЄС. Гарного відпочинку вам
АфродитаПетровна
• вчера в 22:15
Ответ дляПолюю на дрони
Супер, дякую❤️А страхування додатково оформлювали?
Полюю на дрони• вчера в 22:16
Ответ дляАфродитаПетровна
Так, звісно. Я для себе купую, не для прикордонників :)
АфродитаПетровна
• вчера в 22:17
Ответ дляПолюю на дрони
Так, згодна❤️
АфродитаПетровна
• вчера в 22:18
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Мамамія😂😂😂
АфродитаПетровна
• вчера в 22:21
Ответ дляПолюю на дрони
В яке місто летите?
Пафос, сподіваюсь з погодою пощастить) але все одно краще чим зима))
Полюю на дрони• вчера в 22:25
Ответ дляАфродитаПетровна
Оооо, трошки фоточок вам))
АфродитаПетровна
• вчера в 23:28
Ответ дляПолюю на дрони
Оооо, трошки фоточок вам))
Супеееер❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
aljonyshka• вчера в 23:38
Ответ дляПолюю на дрони
Потому , что Кипр не входит в Шенген)
Полюю на дрони• сегодня в 06:31
Ответ дляaljonyshka
Потому , что Кипр не входит в Шенген)
Тепер вже знаю))) але я ще той турист)) спочатку купила білети, а потім почала читати))