Дуже дуже вумна• 05 декабря в 22:04
Як ховаєте дроти від техніки, щоб не було хаосу?
Я ненавиджу дроти і цей хаос
Блакитне небо• 05 декабря в 22:05
Та фиг их спрячешь. Ну прячу, как могу...но пока нереально особо
Укр_жіночка• 05 декабря в 22:06
Органайзер для кабелів.
Або щось типу плінтуса, короб для кабелів
120-120-120 (не худею)• 05 декабря в 22:19
О, це мій біль. У чоловіка велика любов до переносок і всілякого електричного обладнання. У нас все в тих дротах. Підключив стабілізатор до тв, бо напруга скаче, -висить дротова гірлянда. Сьогодні весь день тягнув кабелі бо купили зарядну станцію. От прямо зараз на полу подовжувач, бо в нього розрядився ноут, який знаходиться в кімнаті і він підключився до станції, яку встановив у ванній, бо за стіною холодильник і станція для нього переважно бралася. Я вже мовчу, бо наче ж для діла в такий проблемний час з цими відключеннями. Але так завжди було де б ми не жили і скільки б розеток не зробили.