Пацака-задирака• 05 декабря в 22:18
Дівчата, допоможіть. Інтернет-магазин
Я хочу створити інтернет магазин, точніше, на промі він уже є, з невеликою кількістю товару поки що.
Тепер потрібно його постійно доповнювати, виставляти якісь публікації у фб та інстаграм. Я розумію що на це часу не маю, хочу знайти людину, яка вміє це робити. Може хтось підкаже як це працює?
Творю чудеса• 05 декабря в 22:22
Огляд від ШІ
Вітаємо, це чудова ідея! Щоб знайти людину для ведення соцмереж та магазину на Prom, вам потрібен SMM-спеціаліст або копірайтер-маркетолог; шукайте їх на фриланс-біржах (Kabanchik, Freelancehunt), у тематичних групах Facebook, або запитуйте поради у знайомих, а працювати це буде за технічним завданням: ви надаєте товар, вона створює контент (фото, текст, сторіз) і публікує згідно з контент-планом, додаючи товари на Prom.ua.
1. Кого шукати?
SMM-спеціаліст (Social Media Marketing Specialist): chuyên gia з просування в соцмережах, знає, як писати, візуально оформлювати та просувати пости, сторіз, Reels.
Копірайтер: напише тексти для постів, описів товарів.
Контент-менеджер: може поєднувати функції наповнення товарами, створення контенту, постинг.
2. Де шукати?
Фриланс-біржа: Kabanchik.ua, Freelancehunt.ua, Upwork.com – тут є портфоліо, рейтинги, відгуки.
Соціальні мережі: Групи у Facebook на кшталт ’SMM-спеціалісти’, ’Пошук роботи SMM’, ’Фріланс Україна’.
Профільні чати: У Telegram багато чатів, де шукають спеціалістів.
Знайомі: Попросіть поради у знайомих, хто вже має інтернет-магазин.
3. Як це працює (співпраця):
Технічне завдання (ТЗ): Ви описуєте, що продаєте, яка цільова аудиторія, стиль бренду, що публікувати.
Контент-план: Спеціаліст пропонує план публікацій (наприклад, 3 пости на тиждень, 5 сторіз на день) – це важливо!
Контент:
Фото/Відео: Ви надаєте якісні фото товарів, можливо, короткі відеоогляди.
Тексти: Спеціаліст пише тексти, описує товар.
Публікації: Завантажує все на Prom.ua (товари), створює пости у FB та Instagram.
Просування (опціонально): Можна найняти спеціаліста окремо для налаштування платної реклами (таргетованої), якщо це входить у його компетенції.
Оплата: Оплата може бути погодинною, фіксованою за місяць (або за пакет послуг), або відсоток від продажів (менш поширено).
4. Порада для початку:
Почніть з фриланс-біржі, там найпростіше знайти людину. Замовте невеликий тестовий проект (наприклад, 10 постів). Це дозволить оцінити якість роботи перед довгостроковою співпрацею.
1. Кого шукати?
2. Де шукати?
3. Як це працює (співпраця):
Контент:
4. Порада для початку:
Пацака-задирака
• 05 декабря в 22:36
Ответ дляЗавжди недо...
Вся прибыль пойдет на оплату этого сотрудника
Почему? Без таких сотрудников невозможно будет работать. Кто же будет все это делать?
Пацака-задирака
• 05 декабря в 22:37
Ответ дляТворю чудеса
Огляд від ШІ
1. Кого шукати?
2. Де шукати?
3. Як це працює (співпраця):
Контент:
4. Порада для початку:
1. Кого шукати?
2. Де шукати?
3. Як це працює (співпраця):
Контент:
4. Порада для початку:
Дякую, не додумалась до ші
Завжди недо...• 06 декабря в 00:18
Ответ дляПацака-задирака
Сами