Мая твая не панимать• 05 декабря 2025
Дівчата, ви будете дивитися Танці з зірками?
Попа как у Кардашьян• 06 декабря 2025
Денисенко знаю -неприятная. Решетник голос хороший и говорит не в нос. Остальные набор неизвестных людей. О Коле что-то слышала, но понятия не имела, как она выглядит. Смотреть в любом случае не буду.
Дую на вітер• 06 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Це ж добринін і квіткова розведені будуть теж. Шопопалошоу
Ооо, ясно, що будуть мусолити кожного випуску
Язикувата Хвеська• 06 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
А ті вже яким боком до наших танців?
Хто ті?
Дую на вітер• 06 декабря 2025
Денисенко вже й туди пролізла, в кожній бочці затичка, награна істеричка
Спілий баклажан• 06 декабря 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Буду. Бо там мої улюблені Могилевська, Решетник і Денисенко
Особливо Денисенко...таке дерево дурнувате
Спілий баклажан• 06 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Та пасіба, світло дадуть і я з відкритим ротом буду дивитися на ту красотіщу
А це що сьогодні?
Мая твая не панимать
• 06 декабря 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Хто ті?
А, я прочитала русню замість русю
Мая твая не панимать
• 06 декабря 2025
Ответ дляСкромняшка
Квиткову с её бывшим специально взяли?
Да канешно
Скромняшка• 06 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Кто это вообще
13чудоСВЕТА• 06 декабря 2025
Ні. Ці всі, абсолютно всі телешоу, розраховані виключно на публіку з низьким iq, тобто на дегенератів, імбецилів, інфантилів.
Помаранчова душа• 06 декабря 2025
Смотрела 15 лет назад, капец уже наверное не смогу, телек не включаю
Помаранчова душа• 06 декабря 2025
Кстати да люди не известные на фото , не интересно, вот было наш Зе зажигал,
И Елена,
Мая твая не панимать
• 06 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
И Елена,
Татататата танці
Помаранчова душа• 06 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Татататата танці
Та ладно, это было 16 лет назад, кстати красиво танцевали с Шоптенко
Чебураха з перцем• 06 декабря 2025
Як вихідні людям повідміняти - то аж бігом, а як оці всі вихляння задами, то це ж зараз якраз начасі.
вентиляторная• 06 декабря 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я знаю только Решетникова, и то потому что у него вроде усыновление дети?
Сам наробив і прикрив свою товсту дупу від ЗСУ.
вентиляторная• 06 декабря 2025
Це хлам і відстійник. Як можна таке дивитися? На кого? На цих зажравшихся морд з тв? товстогожопого решетника, який плював на війну взагалі як можна дивитися і слухати? Денисенко баба з придур’ю. Блогери то взагалі атас . Фу!
БлинчикБезСметанки• 06 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Я не смотрю украинское ТВ. На фото не знаю никого.
Аналогично. Аж ни одной звёзды не знаю)) но я телек много лет не смотрю.
Все знаю від і до• 06 декабря 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Цікаво, а скільки Вам років. Бо мені 50, більшість знаю, хоч і телевізора 10 років у мене немає
Мені 45 і телека нема 25 років:)