Слобожаночка• 06 декабря 2025

Чи мають право ВЛК не брати до уваги цивільні мед.висновки?

Чоловік уже три тижні проходить ВЛК у центральному військовому госпіталі. Жодного разу не взяли висновки цивільних спеціалістів та записи в ЕСОЗ. Призначають тільки свої обстеження і своїх лікарів, навіть ігноруючи висновки зі стаціонару державної лікарні. При цьому самі направляють в Інститут Рамоданова робити електроміографію за свій рахунок (2000 грн), бо в госпіталі немає обладнання. У чоловіка є на руках свіжа електроміографія з приватного медцентру, але до уваги не беруть, хоча в підпункті 6.8 Наказу 402 зазначено: «Дані, вказані в наданих військовослужбовцем медичних документах, враховуються лікарями під час формування постанов ВЛК».
У кого було схоже, що робили? Чи реально оскаржити рішення ВЛК центрального госпіталю?
Olga_72• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так, військовий. Чому він має щось робити платно? Тим паче платно він вже зробив, приватна клініка хороша, на Печерську. На яких підставах не приймають?
У приватної кліники був договір із нсзу? Якщо ні, то не катить. Якщо ви зробили обстеження без направлення імейного лікаря, або лікаря лвк, то не катить, якщо цього дослідження нема в системі не катить.
Комиссия50%• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Тобто ви вважаєте всі приватні клініки некомпетентними?
У вас є докази, що ви не заплатили приватній клиниці, щоб чоловіку приписали діагнози?
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляКомиссия50%
А ви серйозно впевнені, що в Рамоданова не можуть приписати діагнози, якщо є гроші та/або звʼязки?
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Тоді всі приватні клініки треба позбавити медичних ліцензій?
Ні, треба не звертатись до кого попало
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляOlga_72
Це вже більш посутнє розʼяснення. Дякую
Olga_72• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Вони компетентні для лікування, Це ваш вибір кому платити гроші. Але вони не сертифіковані і не компетентні для встановлення діагнозів для інвалідності, для висновків ВЛК.
Ще раз, всі обстеження повинні проходити через систему. Якщо людина не лікується, чи не обстежується в стаціонарі 2 рази на рік, то вона придатна з точки зору ВЛК. Це не моя точка зору, це правило яке використовує ВЛК і ТЦК.
Комиссия50%• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я серьезно думаю, що в Рамаданова буде такий діагноз, який потрібен тцк
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Як визначити ’откуда попало’? ’Оберіг’ - це ’откуда попало’ чи ні?
Всі приватні, абсолютно всі, це як ви виразились «откуда попало», тільки профільні вузько направлені заклади, для травм переломів це, до прикладу, інститут травматології, при неврологічних захворюваннях - Рамаданова
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляКомиссия50%
Ну да. ’Порушень у роботі нервів і мʼязів не виявлено’.
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Це їхні проблеми-у вас немає коштів, складна економічна ситуація.
Знаю не одну людину,яка діє таким чином.В підсумку записують на безкоштовне,але черга на місяць-півтора.Дивлячись куди потрібно.
У підсумку буде «придатний» без обстеження
Крошечка-хаврошечка• 06 декабря 2025
Ответ дляOlga_72
Семейные врачи военных не обслуживают
Мой муж после мобилизации к семейному уже не может попасть
Только в госпиталь
Olga_72• 06 декабря 2025
Ответ дляКомиссия50%
Ні. Якщо є реальні діагнози, то їх не підробляють на інші.
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Вони і є некомпетентними
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляOlga_72
Сімейний більше не дає направлення на обстеження, і вже давно при чому, тільки вузький спеціаліст
Olga_72• 06 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Семейные врачи военных не обслуживают
Только в госпиталь
Так, мобілізовані тільки через госпіталь.
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
У вас немає таких грошей
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
У вас немає таких грошей
Тобто ви не заперечуєте, що за гроші може писати хто завгодно. Хоч Рамоданова, хоч не Рамоданова
Чавонадо• 06 декабря 2025
Автор,если б только из-за давления можно было так легко уйти из армии,то все старше 35 развернулись бы спокойно домой
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляЧавонадо
У чоловіка не тільки тиск, а й атеросклероз і міопатія, ходить з палицею. Йому 50 років. Вони оглянули ногу - кажуть, не всохла, придатний. Якщо доведеш міопатію в Рамоданова, то будеш ОБМЕЖЕНО придатний. Військо калік.
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляOlga_72
А вони керуються оновленим наказом 402, все вірно, також обовʼязково висновок з профільного закладу рівня інституту, для висновку для ВЛК, ЕКОПФО
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
За оновленим наказом непридатний тільки труп або людина з ампутаціями?
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Можливо їх і нема зараз? Остеохондроз зараз - придатний
АнтиТроль• 06 декабря 2025
Ответ дляOlga_72
Чоловік не військовий, проходив влк. По його хворобам прийняли усі заключення з приватних клінік, операція була в приватній клініці. Але по основній хворобі для підтвердження діагнозу призначили своє обстеження, хоча на руках було свіже кт, мрт. І офтальмолог записала всі дані з виписки приватної клініки, але і своє розширене обстеження провела, бо там по пункту б пройшов.
Навіть тих, кого «з вулиці» привели під конвоєм лікар питав які хвороби є і теж призначив дослідження додаткові. Це влітку було.
Чавонадо• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ну ничего нового🤷‍♀️
Просто с момента призыва надо было все медицинские манипуляции только через госпиталь или по их направлению,для фиксации состояния
А обращение в частные и тд это ваше личное дело
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Остеохондроз - це не діагноз. Це ж навіть не протрузії і не грижі. Він є навіть у дітей.
Маю декілька думок• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
Цікавить практичний досвід. Чоловіка ганяють з кабінета в кабінет, висновок із діагнозом та ступенем придатності досі не дали, погрожують дати повну придатність, якщо не пройде ЕНМГ в Інституті Рамоданова за свій рахунок. Це законно?
всі результати мають бути в хелсі24, на це вони зважають.
А так можна подавати запит на перегляд результатів ВЛК.
автор Слобожаночка • 06 декабря 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Вони не дивляться Хелсі! У чоловіка там зафіксовано діагноз ’міопатія’ від невролога.
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
умовно це може бути
Olga_72• 06 декабря 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Для тих хто не мобілізований і не має контракту. Спочатку сімейник, потім профільний лікар відправляє на обстеження. З результатами обстеження до лікаря ВЛК за відсрочкою за станом здоров`я. Але захворювання що підлягає відсрочці має бути системним. Не просто тиск високий, а коли інші органи почали страждати від тиску. І це підтверджується іншими спеціалістами і іншими дослідженнями..
Патріотка з дивану• 06 декабря 2025
Ответ дляСлобожаночка
З ампутаціями не списують навіть, дивлячись на якому рівні ампутація