Щепотка_совести• Изменено 06 декабря в 14:23
Кто недавно выводил глисты детям Вормилом?
Анализ показал аскариды и лямблии, врач назначил схему с Вормилом. Но прямо на сайте аптек, очень нехорошие отзывы про этот индийский препарат. Прям страшно давать ребенку.
Щепотка_совести
• 06 декабря в 14:27
Ответ дляЧучело-Мяучело
Препарат дієвий, що ще призначено
5 днів Ворміл +елімінал, потім фіто ворміл 2 тижні, потім вермокс 5 днів
Суцільна зрада• 06 декабря в 14:28
Ответ дляЩепотка_совести
Ого. А які у дитини?
Щепотка_совести
• 06 декабря в 14:28
Ответ дляСуцільна зрада
Ого. А які у дитини?
Лямблії і аскариди
Чучело-Мяучело• 06 декабря в 14:29
Ответ дляЩепотка_совести
Щось не бачу детокс і дієту
Щепотка_совести
• 06 декабря в 14:29
Ответ дляЧучело-Мяучело
Щось не бачу детокс і дієту
5 дієта, з детоксу саше елімінал через 2 години після прийому вормілу та вермоксу
Дон Пэдро• 06 декабря в 14:29
Влітку аскарид виводили Альбелою.
Якщо не помиляюся, там та сама діюча речовина, що у Вормілі.
Нам сімейний сказав купити або Альбела, або Альбендазол. Бо з його практики за останні роки на них майже немає скарг, а на Ворміл є.
Гляньте по інструкції, якщо дозування те саме, то можна ними замінити.
Щепотка_совести
• 06 декабря в 14:30
Ответ дляЧучело-Мяучело
Авторе, без образ, ще до одного лікаря
Вже 2 лікаря призначили ворміл(
Щепотка_совести
• 06 декабря в 14:30
Ответ дляДон Пэдро
Влітку аскарид виводили Альбелою.
Дякую!