Тундиринда• 06 декабря в 15:59

Влітку радився, а зараз поділюся.

Я літом у порадниць запитував стосовно чоловічого обрізання. У вересні пройшов процедуру обрізання як і хотів, потім пройшло загоєння, і зараз ходжу ніби нічого не було, вигляд подобається без зайвої шкіри на кінці. Шкодую тільки про одне що мені не обрізали у дитинстві коли я нічого не пам´ятав.
Гуляю босоніж• 06 декабря в 16:41
Ответ дляТундиринда
Обрізання багато причин пройти. Не тільки швидке еякулювання. Для естетики роблять, на прохання дружини обрізаются, або банальні мед. покази.
Моя старша сестра свого сина у перший рік обрізала у клініці, та це було правда ще 10 років назад.
На дитині просто хірург гроші заробив.
Моїм синам і чоловікові нічого не заважає.
автор Тундиринда • 06 декабря в 16:43
Ответ дляГуляю босоніж
На дитині просто хірург гроші заробив.
Вона сама хотіла, а не хірург заробляв.
Наверняка• 06 декабря в 16:44
Ответ дляАдеКВАтная
Удалено администрацией...
Наверняка• 06 декабря в 16:45
Ответ дляТундиринда
Мене здивувало відвертя медсестринь у клініці, виявляється обрізання дуже ходова процедура. Самі йдуть по бажанню і молоді студенти і дорослі чоловіки.
Удалено администрацией...
Наверняка• 06 декабря в 16:46
Ответ дляСанька-4b93
Та конечно, найдите в ленте хоть пару тем о детях. Один Ермак и тцк
Ещё Настя с Алиной
Хорошо, хоть гав гав гав куда то пропала
Наверняка• 06 декабря в 16:47
Ответ дляТундиринда
Тому що я давно сам зацікавився цією процедурою і нарешті її пройшов.
Тому це тільки заради моїх особистих естетичних поглядів.
Вы сам с собой разговариваете?
Наверняка• 06 декабря в 16:48
Ответ дляТундиринда
Та я ж своєю темою нікому нічого не пропагую, лишень ділюся. Влітку питав тутешніх дам про чоловіче обрізання, половина казала що усе правильно, йди обрізайся, а інша половина казала що їм байдуже.
Вы непробиваемый
Наверняка• 06 декабря в 16:49
Ответ дляНе за Будка
А нема чоловічих форумів
Що за дивне бажання ділитися подробицями свого інтимного життя з жінками?
Там его уже давно послали на хер
Наверняка• 06 декабря в 16:49
Ответ дляТундиринда
Це не інтим, а медицина, естетика.
Я ж Вам не розписую як займаюся сексом з дамами і відео у інтернет заливаю.
Так у вас нет секса, поэтому и нечего расписывать
Наверняка• 06 декабря в 16:51
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 06 декабря в 16:52
Ответ дляНаверняка
Ещё Настя с Алиной
Это да, утро субботы на советчице вообще трешовое, по десятку тем от одной и другой. Я после таких тем на советчице, на улицу боюсь выходить, фиг его знает у кого что в котелке варится
автор Тундиринда • 06 декабря в 16:59
Ответ дляНаверняка
Вы сам с собой разговариваете?
Повідомлення: 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.

Саме з собою балакаєш?
автор Тундиринда • 06 декабря в 17:00
Шановні адміністратори!
Екземпляр під ніком ’наверняка’, ну це просто треш і воно дуже хоче в БАНю.
энциклопУдия• 06 декабря в 17:31
Ответ дляТундиринда

Саме з собою балакаєш?
Да ты уже всех достал со своим обрезанным хером на женском форуме
Наверняка• 06 декабря в 17:39
Ответ дляЗаведУющая
от нуля или единички? )))
От нуля до 5см хватит
Наверняка• 06 декабря в 17:42
Ответ дляТундиринда

Саме з собою балакаєш?
Хоть одну советчицу заинтересовало это мегаинтересное описание процедуры?
ПрипоРошенная• 06 декабря в 17:49
В ленте полно тем про Николая, а этот со своим х@ром цепляется ко всем
Не за Будка• 06 декабря в 18:37
Ответ дляТундиринда
Це не інтим, а медицина, естетика.
Поняття інтимні частини тіла вам невідоме?
автор Тундиринда • 10 декабря в 06:39
Ответ дляШобВам_КакНам
Педикам, мужикам, здесь не место! Девочки общаются о женском, о детях, а не про обрезание членов!!
Обрізання якраз таки і дітям хлопчикам теж часто роблять.