Тундиринда• 06 декабря 2025
Влітку радився, а зараз поділюся.
Я літом у порадниць запитував стосовно чоловічого обрізання. У вересні пройшов процедуру обрізання як і хотів, потім пройшло загоєння, і зараз ходжу ніби нічого не було, вигляд подобається без зайвої шкіри на кінці. Шкодую тільки про одне що мені не обрізали у дитинстві коли я нічого не пам´ятав.
Гуляю босоніж• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Обрізання багато причин пройти. Не тільки швидке еякулювання. Для естетики роблять, на прохання дружини обрізаются, або банальні мед. покази.
Моя старша сестра свого сина у перший рік обрізала у клініці, та це було правда ще 10 років назад.
На дитині просто хірург гроші заробив.
Моїм синам і чоловікові нічого не заважає.
Тундиринда
• 06 декабря 2025
Ответ дляГуляю босоніж
На дитині просто хірург гроші заробив.
Вона сама хотіла, а не хірург заробляв.
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Удалено администрацией...
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Мене здивувало відвертя медсестринь у клініці, виявляється обрізання дуже ходова процедура. Самі йдуть по бажанню і молоді студенти і дорослі чоловіки.
Удалено администрацией...
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляСанька-4b93
Та конечно, найдите в ленте хоть пару тем о детях. Один Ермак и тцк
Ещё Настя с Алиной
Хорошо, хоть гав гав гав куда то пропала
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Тому що я давно сам зацікавився цією процедурою і нарешті її пройшов.
Тому це тільки заради моїх особистих естетичних поглядів.
Вы сам с собой разговариваете?
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Та я ж своєю темою нікому нічого не пропагую, лишень ділюся. Влітку питав тутешніх дам про чоловіче обрізання, половина казала що усе правильно, йди обрізайся, а інша половина казала що їм байдуже.
Вы непробиваемый
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
А нема чоловічих форумів
Що за дивне бажання ділитися подробицями свого інтимного життя з жінками?
Там его уже давно послали на хер
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Це не інтим, а медицина, естетика.
Я ж Вам не розписую як займаюся сексом з дамами і відео у інтернет заливаю.
Так у вас нет секса, поэтому и нечего расписывать
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 06 декабря 2025
Ответ дляНаверняка
Ещё Настя с Алиной
Это да, утро субботы на советчице вообще трешовое, по десятку тем от одной и другой. Я после таких тем на советчице, на улицу боюсь выходить, фиг его знает у кого что в котелке варится
Тундиринда
• 06 декабря 2025
Ответ дляНаверняка
Вы сам с собой разговариваете?
Повідомлення: 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Саме з собою балакаєш?
Тундиринда
• 06 декабря 2025
Шановні адміністратори!
Екземпляр під ніком ’наверняка’, ну це просто треш і воно дуже хоче в БАНю.
энциклопУдия• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Саме з собою балакаєш?
Да ты уже всех достал со своим обрезанным хером на женском форуме
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляЗаведУющая
от нуля или единички? )))
От нуля до 5см хватит
Наверняка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Саме з собою балакаєш?
Хоть одну советчицу заинтересовало это мегаинтересное описание процедуры?
ПрипоРошенная• 06 декабря 2025
В ленте полно тем про Николая, а этот со своим х@ром цепляется ко всем
Не за Будка• 06 декабря 2025
Ответ дляТундиринда
Це не інтим, а медицина, естетика.
Поняття інтимні частини тіла вам невідоме?
Тундиринда
• 10 декабря 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Педикам, мужикам, здесь не место! Девочки общаются о женском, о детях, а не про обрезание членов!!
Обрізання якраз таки і дітям хлопчикам теж часто роблять.