Творог для розжига• 07 декабря 2025
Prosecco, шампанське, яке найсмачніше до 600 грн?
Треба закупити до свят
Летчица• 07 декабря 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Просекко це не шампанське.
Взагалі все, що ми називаємо шампанським не є ним. Не тільки просеко
Носки на подтяжках• 07 декабря 2025
Ответ дляЛетчица
Я маю на увазі технологію, а не брендовану назву. Деякі і фраголіну шампанським називають, тобто, будь який напій з бульбашками
Летчица• 07 декабря 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
І я про технологію
Носки на подтяжках• 07 декабря 2025
Ответ дляЛетчица
І я про технологію
Ну от іспанська кава, наприклад, виготовляється за класичною технологією шампанізації, а просекко - ні
Клевотница• 07 декабря 2025
Іспанська Cava, в більшості, як раз у вашому сегменті. Я люблю каву навіть більше просеко.
Дивіться і онлайн магазини, там завжди повно акцій, в тому числі - і на ігристе.
Анонім Секретар• 07 декабря 2025
Ответ дляНі грама
Асті
Это совсем другое, сладкое, а не просекко
Анонім Секретар• 07 декабря 2025
Мартини или Мондоро проспект неплохие в такой ценовой категории, тем более сейчас акции.
Бутерброд и я• 07 декабря 2025
И в целом Clairette de Die относительно нормальные игристые вина делает
Полусладкие мне очень сладкие, поэтому беру или брют или экстра-брют