Творог для розжига• 07 декабря в 11:35
Prosecco, шампанське, яке найсмачніше до 600 грн?
Треба закупити до свят
Летчица• 07 декабря в 11:43
Ответ дляНоски на подтяжках
Просекко це не шампанське.
Взагалі все, що ми називаємо шампанським не є ним. Не тільки просеко
Носки на подтяжках• 07 декабря в 11:45
Ответ дляЛетчица
Я маю на увазі технологію, а не брендовану назву. Деякі і фраголіну шампанським називають, тобто, будь який напій з бульбашками
Летчица• 07 декабря в 11:46
Ответ дляНоски на подтяжках
І я про технологію
Носки на подтяжках• 07 декабря в 11:48
Ответ дляЛетчица
І я про технологію
Ну от іспанська кава, наприклад, виготовляється за класичною технологією шампанізації, а просекко - ні
Клевотница• 07 декабря в 12:19
Іспанська Cava, в більшості, як раз у вашому сегменті. Я люблю каву навіть більше просеко.
Дивіться і онлайн магазини, там завжди повно акцій, в тому числі - і на ігристе.
Анонім Секретар• 07 декабря в 12:34
Ответ дляНі грама
Асті
Это совсем другое, сладкое, а не просекко
Анонім Секретар• 07 декабря в 12:38
Мартини или Мондоро проспект неплохие в такой ценовой категории, тем более сейчас акции.
Бутерброд и я• 07 декабря в 17:08
И в целом Clairette de Die относительно нормальные игристые вина делает
Полусладкие мне очень сладкие, поэтому беру или брют или экстра-брют